Vogue Türkiye Haziran'da 100. Sayısını Kutluyor!

Vogue Türkiye Haziran'da 100. Sayısını Kutluyor!

Vogue Türkiye  100. sayısını kutladığı Haziran ayında, Türkiye’nin uluslararası moda ve sanat endüstrisine kazandırdığı Mert Alaş, Kendall Jenner’la birlikte okuyucuları kendi dünyasında bir yolculuğa çağırıyor.

Bu özel sayıda; moda tasarımcısı Dilara Fındıkoğlu’ndan müzisyen Nilüfer Yanya’ya, medya sanatçısı Refik Anadol’dan kostüm tasarımcısı Sara Şensoy’a kadar alanında parlayan birbirinden genç yetenekler de Vogue Türkiye’nin 100. sayısında yer alıyor.

Türk modasını son dönemde etkileyen 100 yeni ismin yer aldığı en kapsamlı kaynakça olan “VOGUE KİM KİMDİR” de Haziran sayısıyla birlikte okuyucularla buluşuyor.

Dünyaca ünlü Türk fotoğrağçı Mert Alaş, Vogue Türkiye’nin 100. sayısını kutladığı Haziran kapağı için yakın arkadaşı süpermodel Kendall Jenner’la New York’ta poz verdi. Yirmi beş yıllık kariyeri boyunca dünyanın en tanınmış yüzlerini fotoğraflayan ve sayısız dergi kapağına imza atan sanatçı, ilk kez bir Vogue edisyonunun kapak yıldızı oldu. Vogue Türkiye’yi Londra’daki evinde ağırlayan Mert Alaş, kariyerinin en parlak karelerini 100. Sayıda paylaştı.

Vogue Türkiye’nin bu özel sayısında “VOGUE KİM KİMDİR” kitapçığı da yer alıyor!

Türk modasıyla ilgilenen herkese hizmet eden ilk ve en kapsamlı kaynakça VOGUE KİM KİMDİR, 100 yeni isimle güncellendi. Tasarımcılardan fotoğrafçılara, saç ve makyaj artistlerinden modellere, stil ikonlarından vizyonerlere moda endüstrisine yön verenler, modayı etkileyenler bu kaynakçada bir arada toplandı.