"İyi ki" Belgeselinin Yeni Bölümünde Deniz Seki'nin Tüm Hayat Hikayesine Şahit Oluyoruz!

Gökhan Çınar'ın hazırlayıp sunduğu, Elif Tümen'in röportajlarını gerçekleştirdiği ve sanatçıların çarpıcı hayat hikayelerinin anlatıldığı "İyi ki" belgeseli yeni bölümüyle Kral Pop TV'de! Bu bölümün konuğu Deniz Seki...

Deniz Seki'nin çocukluğu, hayatının dönüm noktaları, inişleri, çıkışları, şarkılarının hikayeleri ve bilinmeyenleri "İyi ki" de anlatıldı. Ailesi ve dostları Deniz Seki ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Ailesi ilk kez Deniz'i anlattı

Deniz Seki' nin annesi Güler Seki "İyi ki" belgeselinde Deniz Seki'nin çocukluğunu, en sevdiği şarkılarını ve ona özlemle geçen zamanlarını ilk kez anlattı. Ayrıca Deniz Seki'nin kendisi için bir şarkı yazdığını söyleyerek "o şarkıyı merakla bekliyorum." dedi. Kardeşleri Serkan Seki ve Serdar Seki de Deniz Seki'nin bilinmeyenlerini samimiyetle anlattı.

Cezaevinde bestelediği şarkıların hikayeleri

Deniz Seki'nin özgürlüğünü beklerken yaptığı şarkıların öyküsü de ilk kez bu programda konuşuldu. Beste yapması için belirli saatlerde ona ayrılan odada nasıl şarkılar yazdığı, o şarkıları telefon izinlerinde dışarıya nasıl ulaştırdığı ile ilgili anıları dostları açıkladı.

Gülben Ergen: " O güzel kalbi yüzünden en büyük zararı hep kendisine verdi."

Programda Deniz Seki'nin yakın arkadaşları da onunla ilgili duygularını paylaştı. Menajeri Özgür Aras, sanatçı dostları Emel Müftüoğlu, Murat Yeter, Gülben Ergen ve Ege Deniz'le ortak anılarını anlattı. Gülben Ergen Deniz Seki'nin zorlu süreçlerini aktarırken "Onun sevdikleri hep yanında ve olmaya da devam edecek. O güzel kalbi yüzünden en büyük zararı hep en çok kendisine verdi." dedi.

Programda, Deniz Seki'nin Çamlıca Kız Lisesi'nden yatılı okul arkadaşları lise anılarını paylaştı. Müzik eleştirmeni Yavuz Hakan Tok, Deniz Seki'nin kariyerinin dönüm noktalarını değerlendirirken, yapımcıları Şahin Özer ve Bülent Seyhan 1997'den bugüne albümlerinin hikayelerini paylaştı.

Deniz Seki ile "İyi ki" 18 Aralık Pazartesi 21.15'de Kral Pop TV'de!

Tekrar Yayınları

30 Aralık Cumartesi 19.15
5 Ocak    Cuma        22.15
13 Ocak  Cumartesi 19.15