‘Dünyanın En Büyük Mutluluğu Alkışlarınız’

‘Dünyanın En Büyük Mutluluğu Alkışlarınız’

Kral FM ve Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda düzenlenen, Harbiye Açıkhava konser serisinin dün akşamki konuğu Sibel Can oldu.

Haziran ayında çıkan ‘Yeni Aşkım’ albümünden şarkıları ve geçmişte tüm sevenlerinin dillerine pelesenk olmuş eserlerini müzikseverlerle hep bir ağızdan seslendiren Sibel Can'ı dinlemeye gelenler arasında çocukları Engin Can ve Melisa Ural, Bahadır Tatlıöz, Bülent Serttaş gibi isimler de yer aldı.

Konser öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Sibel Can, heyecanını “Yeni Aşkım’la ilgili 2 yıldır repertuvar çalışmamız devam ediyordu. Bir yıla yakındır da stüdyodaydık. 4 yıl aradan sonra çıkardığım bir albümdü bu. Yorumcu kimliğim adına inanılmaz özenmemiz gerektiğinin bilinciyle çok özel şarkılar hazırladık. Çok kıymetli sanatçı arkadaşlarım, hep benimle gönül bağı kurdular. Ben çok şanslıyım ki sesimin gücüne ve benim yorumuma çok güveniyorlar. Ben de onları mahçup etmemeye çalışıyorum. Çok özel bir albüm oldu. O kadar kısa sürede şarkılar öne çıktı ki bu bir yorumcu için dünyanın en büyük mutluluğu” açıklamasını yaptı.

Sanatçı, çok güzel tepkiler aldığını vurgulayarak “Her şey o kadar güzel ki insanlar beni çok özlemiş. Sesimi, yeni şarkılarımı. Bunu net bir şekilde bana hissettiriyorlar. Ege turnesi ile başladık albümümüzün tanıtım konserlerine. Ben sahnede mutluyum. Dünyada en mutlu olduğum yer evimin, çoluğumun çocuğumun yanında olmak dışında sahnedir benim. Çünkü sahnede büyüdüm. Beni hiç yalnız bırakmıyorlar” dedi.

TARKAN DÜNYANIN EN YAKIŞIKLI BABASI!

Sibel Can, Tarkan’ın bebek sevinciyle ilgili ise “Tarkan baba oldu, ben de hala oldum. Tarkan’la devamlı mesajlaşıyoruz, aramak istemiyorum çünkü çocuk uyuyordur. O konularda çok hassasım. İstanbul’a geldiği an halası ziyarete gidecek. Ona diyorum, dünyanın en yakışıklı babası. Kimse kusura bakmasın. Allah onları nazarlardan korusun. O melek anneyi de öpüyorum. Şükürler olsun her şey yolunda. Bekliyoruz İstanbul’a ki hala ziyaret etsin” yorumunu yaptı.

Dans edenleri görmek istiyorum

Sibel Can, konsere ‘Senden Başka Kimsem Yok’ şarkısıyla başladı. Kuyu şarkısını seslendirirken şarkıyı yazan ve klibini de yöneten Bahadır Tatlıöz’e teşekkür eden Sibel Can, ‘Dans edenleri görmek istiyorum diyerek ‘Yeni Aşkım’ şarkısyla dinleyicilere göbek attırdı.

Gelen alkışlar karşısında duygulanan sanatçı “Dünyanın en büyük mutluluğu bu benim için alkışlarınız. Yine beni yalnız bırakmadınız. Hava ne güzel mis gibi. Bu kadar kısa sürede ilgi ve sevginin yansıması onurdur benim için. Bu saatten sonra tek amacım güzel eserler bırakmak yorumcu olarak” dedi.

Bol bol dans eden ve izleyicileri mest eden sanatçı konserini en çok istek alan ve yeni klibini çekeceği albümüne adını veren ‘Yeni Aşkım’ şarkısıyla noktaladı.