Demet Akalın: ‘’Hırsızın peşinden Okan'la çıplak ayak koştuk’’

Demet Akalın: ‘’Hırsızın peşinden Okan'la çıplak ayak koştuk’’

Demet Akalın ile Okan Kurt'un Acarkent'teki villasına dün akşam hırsız girdi. Çiftin evlerine giren hırsızın eskiden evlerinde çalışan bir kadın olduğu ortaya çıkmıştı. Olay sonrası bu sabah 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Akalın o anları böyle anlattı: Hırsız bir gece önce makyözlerin girdiği saat de tam içeri sızıyor. Bir gece orada yatıyor. Hatta ben makyaj yaptırırken dedim ki burada bir koku var ayak kokusu gibi bir şey var ama çözemiyorum. Meğer sonradan ortaya çıktı ben makyaj yaptırırken hanımefendi arkamda ıslak ayakkabılarını çıkarmış benim pofidikleri de giymiş orada saklanıyormuş. Bir gece uyumuyor depoda bekliyor. Depo da değil aslında evimizin alt katında depo gibi bir yer yani.

"Yüzünde maske vardı"

Sonra evime çıkıyor tam soygunu yapacakken Kamuran Abi görüyor bunu yüzünde maske ayağında pofidiklerle kaçarken görüyor. Kamuran Abi bağırdı "Demet Hanım hırsız koşun yakaladım" diye.

"Hırsızın peşinden okan'la çıplak ayak iki sokak koştuk"

Ne cesaret anlamıyorum yani. Yalın ayak pijamalarla kahvaltı sofrasındayız koşturduk iki sokak arkasından maskesi çıkmış bir baktık eski çalışanım. Kaçarken yanında bir torba nakit para vardı elinde evimden almış.