Bostancı'da Kuzeyin Oğlu Rüzgarı!

Bostancı'da Kuzeyin Oğlu Rüzgarı!

 Volkan Konak, Kral FM medya sponsorluğunda  Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi. 'Kuzeyin Oğlu' lakaplı Karadenizli sanatçıya, salonu dolduran yaklaşık 3 bin kişi eşlik etti.

Volkan Konak, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını da  yanıtladı. Sevenleri tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan sanatçı, "Mutluyuz. İnsanlarımız büyük teveccüh gösteriyor. Ekonomik olarak sıkıntılı dönemlerinde insanlar fedakarlık yapıyor. Menekşe parasına kıyıyorlar, bizi tercih ediyorlar. Çok mutluyuz, büyük bir talep geldiği için 9 Şubat'a burada bir konser daha koyduk" dedi.

"Sahnede sadece şarkılar değil hikayeler de anlatıyorsunuz. Şiirler de okuyorsunuz. Nasıl tepkiler alıyorsunuz?" sorusuna Volkan Konak, "Bazen insanlar 'şarkı okumasa da şu hikayeyi anlatsa' diyor. Onu anlatıyorum, 'onu anlatmasa şiir okusa' diyorlar. Her şeyi istiyor insanlar. Biz de o dozu iyi yapıyoruz, çok fazla sıkmadan. Dolayısıyla kabare tarzı müzik yapıyoruz. Edebiyat, mizah, müzik, interaktif diyaloglar var. Yani böyle farklı bir konseptimiz var. 25 senede biz de bunu oturttuk" cevabını verdi.

Yeni albüm hazırlığında olduğunu belirten Volkan Konak, "Albüm mart ayında raflarda yer alacak. 10 eserden oluşuyor albüm. Güzel şarkılar aldık" şeklinde konuştu. Sinema ve reklam teklifleri aldığını söyleyen Konak, "Teklif geliyor ama ben müziğin dışında hiçbir iş yapmam. Ne reklam, ne dizi, ne de sinema. Müziğin dışında yalpalamadan zigzaklamadan sadece işimi yapacağım" dedi.