Aleyna Tilki’den Rekor Üstüne Rekor!

Abone Ol :

Aleyna Tilki’den Rekor Üstüne Rekor!

Aleyna Tilki yeni single çalışması ‘’Sen Olsan Bari’’nin klip çekimlerinde sadece Kral Pop mikrofonuna konuştu.

İlk kez 2016 yılında ‘’Cevapsız Çınlama’’ şarkısıyla müzikseverlerin karşısına çıkan Aleyna Tilki, müzikseverlerin büyük beğenisini kazanmış ve bu şarkısı milyonların diline pelesenk olmuştu.

Emrah Karaduman ile birlikte gerçekleştirdikleri “Cevapsız Çınlama” isimli ilk çalışmasında 300 milyon izlenme ile rekor seviyeye ulaşan Aleyna Tilki , bu klibinde de rekor üstüne rekor kırarak ilk 24 saatlik dilimde 5.2 milyon izlenmeyle başarı grafiğini sürdürdü. Sözü ve müziği Ersay Üner’e, aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait olan ‘’Sen Olsan Bari’’ isimli şarkının kendisiyle nasıl buluştuğunu anlatan Aleyna Tilki, ‘’İkinci şarkımın Ersay’dan geleceğini biliyordum. Bir süre ondan şarkı istememe rağmen uzun bir süre kendisinden şarkı alamadım ve sonra bir anda bu şarkıyla geldi.’’

Şarkısının alışılmış Türk pop müziğinden biraz farklı olduğuna dikkat çeken Aleyna Tilki, bu şarkıda farklı bir okuma tekniği kullandığını da sözlerine ekledi.

Aleyna Tilki: ‘’Ben Kapris Kraliçesiyim!’

Serdar Börcan yönetmenliğinde çekimleri tamamlanan ‘’Sen Olsan Bari’’ klibinin stylingini ve hikayesini de üstlenen Aleyna Tilki kliple alakalı şunları söyledi:
‘’Serdar kendi işinde zaten bir yıldız  ve beni de bir yıldız olarak görüyor.  Onunla çalışmamın bir diğer sebebi de kapris çekememem. Çünkü ben zaten bir kapris kraliçesiyim (gülüyor). Şaka bir yana, Serdar ile vizyonlarımız uyuştu. Genelde sanatçılarla yönetmenlerin vizyonları uyuşmaz ve birbirini tekrar eden klipler ortaya çıkar. Benim bu klibim ise tam aksine çok farklı bir konseptte ve yaşıma uygun oldu.’’

Haber: Yasin ŞİŞMAN

 

 

Etiketler: 0

Abone Ol :