Aleyna Tilki New York Times Meydanı'nda

Abone Ol :

Aleyna Tilki New York Times Meydanı'nda

Türkiye’den ilk defa bir kadın sanatçı olarak Aleyna Tilki Spotify’ın EQUAL müzik programının global elçisi oldu. Ünlü şarkıcı New York Times Meydanı'nda iki kez boy gösterdi.

22-05/20/aaaaaaaaaaaaaa.png

Spotify’ın global müzik programı birinci yılını kutlarken, Türkiye’den ilk defa bir kadın sanatçı, sadece EQUAL Türkiye çalma listesinin kapağında yer almakla kalmadı, aynı zamanda programın global elçisi oldu. Aleyna Tilki mayıs ayında, hem Global EQUAL çalma listesinin hem de EQUAL Türkiye çalma listesinin kapağına çıkarken aynı zamanda yeni şarkısı Take It or Leave It ile de bu iki listeye konuk oldu.

Tilki ayrıca, programın mayıs ayı elçisi olarak Spotify’ın New York Times Square’deki meşhur reklam alanlarında global elçi olarak iki kez boy gösterdi. Spotify’ın müzik dünyasında kadınlar için eşitliği güçlendirmek ve kadın sanatçıların müziğe olan katkılarını kutlamak için geliştirdiği global müzik programı EQUAL kapsamında 241 Türk kadın sanatçı, Türkiye dışındaki çalma listelerinde yer alarak global kitlelere ulaştı.

 

Abone Ol :