Tarkan Los Angeles'ta Sevenleriyle Buluştu!

Tarkan Los Angeles'ta Sevenleriyle Buluştu!

Tarkan, Los Angeles'taki konserinde dünyaca ünlü Türkçe ve İngilizce şarkılarını seslendirdi.

Megastar'a parçalarında Türklerin yanı sıra Meksikalılar, Arjantinliler, Ruslar, İranlılar ve ABD'lilerin aralarında bulunduğu geniş bir hayran kitlesi eşlik etti.

TARKAN'I MEKSİKA'YA DAVET ETTİLER

ABD'deki konserlerinin son ayağı olan Los Angeles'da Tarkan'ı yakından görmek isteyen hayranları, sabahın erken saatlerinden itibaren konserin yapılacağı mekanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Türk ve Meksika bayraklarıyla konser mekanına gelen bir grup Meksikalı hayranı, Tarkan'ın Los Angeles'a gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, sanatçıyı Meksika'ya davet etti.

Ünlü şarkıcının Latin hayranları Grace Alanis, Maria Enriqueta Trejo ve Bolivina Cuarenta, Tarkan'a Türkçe "Seni çok seviyoruz" dedi.

"HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLDU"

Tarkan konserlerini organize eden, merkezi ABD'de bulunan SM Production Group Genel Müdürü Şengül Oğuz, çok güzel, heyecanlı ve müthiş enerji dolu bir turne geçirdiklerini belirterek, "Türkiye'yi sevgili megastarımız Tarkan ile ABD'de en iyi şekilde temsil ederek büyük bir başarıya imza attığımızı düşünüyorum. Herkes mutlu, Tarkan mutlu, biz mutluyuz. Her şey çok güzel oldu" değerlendirmesinde bulundu.

Tarkan, şarkıları ve danslarıyla Türk ve yabancı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonunda izleyiciler tarafından tekrar sahneye çağrılan sanatçı, sevenlerini kırmayarak bir şarkı daha seslendirdi.