Tarkan Formula 1 Bakü Etabında Sahneye Çıkacak!

Tarkan Formula 1 Bakü Etabında Sahneye Çıkacak!

Pop albümü merakla beklenen Tarkan’a yine Azerbaycan yolu gözüktü. Megastar, Bakü Formula 1 Grand Prix yarışlarında sahne alacak. Tarkan’ın konser için 500 bin dolara anlaştığı öğrenildi.

Ünlü sanatçı, ilki geçtiğimiz yıl düzenlenen Bakü Formula 1 Grand Prix yarışlarının 23 Haziran'daki açılışında sahne alacak. Bilet fiyatları 130 lirayla bin 500 lira arasında değişen yarışlar öncesinde muhteşem bir konser verecek olan ünlü sanatçıyı F1 severler ücretsiz olarak izleyebilecek.

500 BİN DOLAR ( 1 MİLYON 800 BİN LİRA ) KAZANACAK

25 Haziran'da sona erecek F1 yarışının açılışında hem şarkıları hem de danslarıyla herkesi mest edecek bir şova imza atacak olan Tarkan'ın cebine iddiaya göre 500 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin lira) girecek.

 

"HEYECANLIYIM"

Konser haberini önceki gün instagram'da duyuran Megastar, başta Azeriler olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını sevindirdi. Paylaşımına "Heyecanlıyım" notu düşen Tarkan'ın karesi kısa sürede binlerce beğeni aldı. Bu arada Bakü F1 GP yarışmalarının geçtiğimiz yılki açılış töreninde Enrique İglesias, Chris Brown ve Pharrell Williams gibi dünyaca ünlü isimler sahne almıştı.