Serkan Kaya İle Harbiye'de Arabesk Rüzgarı!

Serkan Kaya İle Harbiye'de Arabesk Rüzgarı!

Serkan Kaya, Kral FM Medya Sponsorluğunda Poll Production organizasyonuyla Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında önceki akşam Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde sevenleriyle buluştu. ‘Arabesk Gecesi’ konsepti ile sahne alan Kaya, güçlü sesi ve repertuvarı ile dinleyicilerine tam anlamıyla müzik ziyafeti yaşattı. Sanatçı, ’Mesele, Sevemiyorum, Zor Bela, Kara Gözlüm’ gibi dillerden düşmeyen şarkılarıyla duygu dolu anlar yaşatırken; ‘Erik Dalı, Ankara’nın Bağları, Delalım’ gibi şarkılarla da Harbiye’yi adeta salladı.

Oğlu İle Düet Yaptı!

‘Aşk Ne Demek Bilen Var Mı’ şarkısıyla sahneye çıkan Serkan Kaya, şarkının bitiminde iki oğlunu yanına alarak seyirciyi selamladı. Büyük oğlu Çağan ile ‘Dağların Dumanı’ şarkısını birlikte seslendiren sanatçı, küçük oğlu Destan’ın doğum gününü de sahnede kutladı. Kaya, ‘Eşime boşuna masraf yapmayalım, doğum gününü 5 bin kişiyle birlikte  Harbiye’de kutlarız dedim. Bizimle olan herkese teşekkür ederiz’ diye konuştu.

Bendeniz İle Düet !

Serkan Kaya’nın şarkılarıyla dinleyicileri büyülediği gecede sanatçıya 90’ların efsanevi ismi Bendeniz de eşlik etti. Kaya, konserin ikinci yarısında Bendeniz’i sahneye davet etti ve ikili yakın zamanda piyasaya çıkaracakları ‘Biri Var’ isimli düet şarkılarını ilk kez Harbiye Açık Hava’da seslendirdi. Müzikseverlerden tam not alan performans sonrası Harbiye ‘Bir daha’ sesleriyle inledi.

Telefonda Şarkı İstedi!

Serkan Kaya’nın şehir dışından da bir konuğu vardı. Türk Futbolunun sempatik ismi Yılmaz Vural, konserdeki eşini görüntülü arayarak sanatçıyı istedi ve yoğun iş temposundan dolayı konsere katılamadığını belirterek istek şarkıda bulundu.