Seda Sayan “Ah Geceler”

Seda Sayan “Ah Geceler”

Seda Sayan, 22 yıl önce seslendirdiği şarkısı ‘Ah Geceler’ i  yeniden seslendirdi. Söz ve müziği Mahsun Kırmızıgül’ e ait olan şarkıyı son günlerde adından sıkça söz ettiren DJ Yasin Keleş’in düzenlemesiyle yeniden seslendiren Seda Sayan, şarkının yeni versiyonuyla da yine fırtınalar estirecek.

Geçtiğimiz yaz çıkardığı İbrahim Tatlıses şarkısı “Tabi Tabi’’nin ardından Türkiye ‘de ve Yunanistan’da aynı anda çıkan albümü ‘Seni Seviyorum’ u müzikseverlerin beğenisine sunan Seda Sayan, ‘Ah Geceler’i yeniden yorumladı.


Özellikle gençlerden gelen yoğun istek üzerine şarkıyı yeniden okumaya karar verdiğini söyleyen Seda Sayan, prodüktörlüğünü Özgür Aras’ın üstlendiği  ‘Ah Geceler’  projesi için “Çok mutlu ve heyecanlıyım. Ah Geceler’i 1996 yılında okumuştum. Aradan 22 yıl geçmiş. Gençler, özellikle de oğlum Oğulcan Engin ve arkadaşları çok istiyordu. Şarkının sahibi Mahsun Kırmızığül’den rica ettim yeniden okumak için. Sağ olsun bir telefonumla kırmadı tüm izinleri verdi. Mahsun Kırmızıgül, Yasin Keleş ve Seda Sayan buluşması çok güzel oldu. Bana da heyecan kattı.” diyor.

Projesinin tanıtım fotoğrafları için Tamer Yılmaz’ın objektifine poz veren Seda Sayan, Ah Geceler’ in klibini de geçtiğimiz günlerde çekti. Hareketli temposuyla Kilyos sahilinde gerçekleşen klip çekimlerinin yönetmenliğini Erkan Nas üstlendi.

Seda Sayan ‘Ah Geceler’”, 7 Eylül Cuma günü Poll Produksiyon etiketiyle dijital platformlarda yerini alacak.