Özgür Aras'ın Yeni Kitabı Okurlarla Buluştu!

Abone Ol :

Özgür Aras'ın Yeni Kitabı Okurlarla Buluştu!

 

 

  İletişim danışmanı Özgür Aras’ın yeni kitabı "Henüz Tanışmadık,  raflarda yerini aldı! Aras’ın, bir kadının kendini yeniden keşfetme macerasını, sevgi ekseninde samimi ve naif bir öykünün içinde kaleme aldığı roman, sürprizli finaliyle kendini hayatın akışına bırakmayı bilenler ve asla vazgeçmeyenler için dünyada hâlâ mucizelerin var olduğunu kanıtlıyor.

20-09/16/ozgur-aras-001-jpg_4175967.jpg

Özgür Aras’ın, bir aile dramını kaleme aldığı yeni romanı Henüz Tanışmadık, hikâyenin kahramanı Kayra’nın, geçmişiyle yüzleşmek için çıktığı yolculukla başlıyor. Küçük yaşta babası tarafından terk edilen Kayra, içinde ona büyüttüğü nefretle son bir kez ve sadece hesaplaşmak için karşısına çıkmayı kabul eder. Ancak eski defterler açıldığında ortaya bambaşka gerçekler çıkar. Kayra, hayatının koca bir yalan üzerine kurulduğunu anladığında her şey için çok geç kalındığını da fark eder.

 Ege’nin doğal güzellikleri, eşsiz yemekleri ve yöre hikâyeleriyle süslü Henüz Tanışmadık ’ta parçalanmış bir aileden geriye kalanları okuyacak, aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayacaksınız…

 

 

Abone Ol :