Nihan Akın'dan Yeni Single!

Abone Ol :

Nihan Akın'dan Yeni Single!

Nihan Akın, yeni projesi ''Varsın Olsun'' ile dinleyicisiyle buluştu. Sözü ve müziği ''Nihan Akın''a ait olan şarkının iddialı ve günümüz tarzına uygun yenilikçi düzenlemesi ise Ercan Bakalımoğlu imzası taşıyor.

Yorumcu, söz yazarı ve besteci kimliğiyle yeteneğini gözler önüne seren sanatçı; aynı zamanda müziği yaşamının bir parçası haline getiren ve Türk Müziği Devlet Konservatuarı Müzikoloji bölümüne birincilikle giren sayılı müzikologlardan...

Ayrılık acısının ardından gelen sessiz kabullenişin sesi olan ''Varsın Olsun''; ''Nihan Akın''ın yaşadığı gerçek bir ayrılık hikayesinden yola çıkılmış samimi bir itiraf, samimi bir dertleşme... Şarkı; giden sevgilinin ardından güçlü duran bir kadını anlatsa da, o’nu unutması asla mümkün olmayacaktır... Sevgiliye “canın sağolsun”  ve “bana ders olsun” demekten başka da bir çaresi olmayan hikaye; aşk'tan ya da ayrılıktan nasibini alan her masanın eşlikçisi olacak.

Nihan Akın'ın duru güzelliğinin yakın planlarla gözler önüne serildiği, sanatçının ise şarkının her notasıyla bütünleştiği klibin yönetmenliğini İzzet Başlak üstlendi.

 ''Nihan Akın''ın yeni şarkısı ''Varsın Olsun'' DCT Records etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi aynı gün Nihan Akın Youtube kanalında yayında!

 

Etiketler:

Abone Ol :