'Müslüm' Rekordan Rekora Koşuyor!

Abone Ol :

'Müslüm' Rekordan Rekora Koşuyor!

Kral FM medya sponsorluğunda vizyona giren 'Müslüm', haftalar geçse de gişede estirdiği rüzgar dinmiyor. Vizyondaki dördüncü hafta sonunda 516.276 seyirci tarafından izlenen film, Recep İvedik 5'e ait olan dördüncü hafta sonu seyirci rekorunu kırmasının yanı sıra tarihte dört hafta sonu arka arkaya yarım milyonun üzerinde bilet satmayı başaran ilk yapım oldu.

Toplam 4.357.623 seyirci tarafından izlendi

Her hafta seyirci sayısını koruyarak hedef büyüten Müslüm'ün bu performansını göz önüne aldığımızda, filmin kuvvetle muhtemel toplamda 6 milyon seyirci baremini geçmeyi başaran altıncı yapım olacağını, oldukça yüksek bir olasılıkla da tüm zamanların en çok izlenen filmleri listesinde ilk beşe yerleşeceğini söyleyebiliriz.
2018 yılı içerisinde üst üste dört hafta sonu Box Office Türkiye lideri olmayı başarabilen ikinci yerli film olan Müslüm, şu ana kadar toplam 4.357.623 seyirci tarafından izlendi.

Müslüm filminin hasılatı 58 milyonu geçti

BoxOffice verilerinden elde edilen bilgiler ışığında filmin yapım şiketi olan Dijital Yapım Evi imzasıyla yönetmenliğini ise Ketche (Hakan Kırvacaç) ve Can Ulkay'ın üstlendiği Müslüm sineması ilk üç günde 600.141 kişi tarafından izlendi. Filmin yayına girdiğinden bu yana olan hasılatı ise 58 milyon 462 bin 172,61 lira olarak kaydedildi.

Abone Ol :