Melek Mosso'dan, İbrahim Erkal "Hürmet" Albümü İçin "Sen Aldırma" Yorumu!

Abone Ol :

Melek Mosso'dan, İbrahim Erkal

Melek Mosso konser temposuna hızla devam ederken stüdyo çalışmalarına da ağırlık vermeyi ihmal etmiyor. Yoğun bir tempoda çalışan sanatçı şimdi de İbrahim Erkal “Hürmet” albümünde seslendirdiği “Sen Aldırma” şarkısını sevenleri ile paylaştı. Sözü ve müziği kıymetli merhum İbrahim Erkal’a ait “Sen Aldırma”nın Mosso yorumunun düzenlemesini Zafer Karayazgan yaptı.

24-03/01/melek_mosso_kapak_1.jpg

Türk müzik tarihinin önemli hitlerinden “Sen Aldırma”yı seslendirmekten büyük mutluluk ve onur duyduğunu belirten Melek Mosso şarkının video klibi için de Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

Birbirini çok seven ama birlikte olmayı beceremeyen bir çiftin yorgun aşk hikayesinin anlatıldığı klipte Mosso’ya başarılı oyuncu Aytaç Uşun eşlik etti. Görüntü yönetmenliğini Özkan Karaköse’nin yaptığı ve Alexa kamera kullanılan video klibin çekimleri Mördak Stüdyo’da yapıldı.

Bu yıl içinde çıkaracağı ilk stüdyo albümünün heyecanını da taşıyan Melek Mosso’nun seslendirdiği “Sen Aldırma” şarkısı ve video klibi 1 Mart Cuma günü tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Etiketler:

Abone Ol :