Karadeniz'in En Büyük Rock Festivali Samsun Gençlik Festivali Tüm Hızıyla Sürüyor!

Abone Ol :

Karadeniz'in En Büyük Rock Festivali Samsun Gençlik Festivali Tüm Hızıyla Sürüyor!

Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda gerçekleştirilen, Karadeniz'in en büyük rock festivali Samsun Gençlik Festivali tüm hızıyla sürüyor. YÖKŞ, Gülçin Ergül, Niyazi Koyuncu, Adamlar, Moğollar, Selda Bağcan & Boom Pam ve Athena'nın sahne aldığı üçüncü gün yağışlı havaya rağmen coşkusunu kaybetmeden binlerce gencin harika görüntülerine sahne oldu.

Niyazi Koyuncu kendi coğrafyasında ilk kez sahne aldığını söylerken, Türkiye'nin ve dünyanın birçok yerinde konser veriyorum fakat Samsun'da ilk konserim bu yüzden benim için çok anlamlı, organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum dedi.

Moğollar ise hafif atıştıran yağmurla başlayan performansları boyunca coşkuyu iyice yükseltti. Şarkılarını üç kuşak ile hep bir ağızdan söylediler. Bir diğer efsane sanatçı Selda Bağcan ise şarkılarımı sizinle yani halk korosuyla söylemeyi çok seviyorum dedi.

Üçüncü günün kapanışını Athena yaptı. Yüksek enerjileri ve performanslarıyla büyük alkış alan grup İlk albümleri Skalonga'dan son albümleri Altüst'e kadar, hit olmuş şarkılarından oluşan geniş repertuvarları ile Samsun'daki müzikseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Gökhan Özoğuz, festivali düzenleyen Umut Kuzey'e ayrı bir teşekkür ederken bu festivallerin Anadolu'ya yayılmasının çok önemli olduğunu dile getirdi.

Abone Ol :