İbrahim Tatlıses Sitem Etti!

Abone Ol :

İbrahim Tatlıses Sitem Etti!

Geçtiğimiz gün 6.6'lık depremle sarsılan Ege bölgesi, artçı sarsıntılar yüzünden zor günler geçiriyor. Depremin ardından uzman isimler haber bültenlerinde konuyla ilgili açıklamalar yapmaya başladı.

İbrahim Tatlıses, depremle ilgili yorumda bulunan uzmanların açıklamalarına tepki gösterdi. Açıklamaların bilgilendirmekten çok insanlara korku saldığını düşünen İbrahim Tatlıses, sosyal medyada dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

İbrahim Tatlıses'in, deprem yorumlarıyla ilgili paylaştığı satırlar şöyle: "Öncelikle tüm Ege'mize geçmiş olsun, Allah ülkemizin hiçbir toprağına depremi yaşatmasın… Dün geceden beri ben dahil, depremi yaşayan herkes korku içindeyiz, artçılar devam ediyor… Bize bu korku yetmezmiş gibi bazı deprem uzmanları TV'lere çıkıp, basına açıklama yaparak iyice üstümüze korku salıyor. Yahu arkadaş toplumu bilinçlendirmek ayrı, dehşet saçmak ayrı! Ben bunlara uzman falan demiyorum, YIKIM EKİBİ diyorum! Dün geceden beri dinliyorum zaten moralimiz bitik, yaşam enerjimi aldınız! Yok denizden ceset toplayabilirdik, yok devamı gelebilir. Anladık arkadaş da ne yapalım? Deprem gerçeği var, ülke olarak biz bunu yeterince kötü bir şekilde geçtiğimiz yıllarda yaşadık, üzüldük, kahrolduk. Zaten yeterince travması olan bir millete karalar bağlattınız dünden beri! TOPLUMU BİLİNÇLENDİRİN KARDEŞİM, FELAKET TELLALLIĞI YAPMAYIN!"

Etiketler: 0

Abone Ol :