İbrahim Tatlıses Dua Lipa'nın Dövmesini Gerçek Sandı

Abone Ol :

İbrahim Tatlıses Dua Lipa'nın Dövmesini Gerçek Sandı

İbrahim Tatlıses, Dua Lipa'nın photoshop uygulanarak, "Allah cezanı verecek" sözlerinin yazıldığı ve kendi fotoğrafının dövme olarak uygulandığı kareyi gerçek sandı. Kısa bir süre sonra gerçeği öğrenen Tatlıses, konuyla alakalı açıklama yaptı

Dua Lipa'ya ait photoshoplu bir fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı. 3 Grammy Ödülü sahibi olan İngiliz şarkıcının karesine, "Allah cezanı verecek" sözleri ile İbrahim Tatlıses dövmesi yapıldı.

23-01/03/ibrahim-tatlises.jpg

''CESUR VE GÜZEL KIZIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM"

Bunu gören Tatlıses, photoshop uygulanarak yapılan dövmeyi gerçek sandı ve Lipa'nın fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. İbrahim Tatlıses, paylaşımına, "Cesur ve güzel kızımıza teşekkür ederim" ifadelerini not düştü.

 

''ÖNCE PAYLAŞTI, SONRA SİLDİ''

Tatlıses, kısa süre sonra paylaşımını silse de takipçilerinin diline düşmekten kurtulamadı. Fotoğrafın photoshop uygulanarak yapıldığını öğrenen İbrahim Tatlıses, konuyla alakalı Twitter hesabından açıklama yaptı.

23-01/03/ibo.png

''NİYETİM KÖTÜ DEĞİLDİ"

"Ben Ajda Pekkan bilirim, Hadise bilirim" diyen Tatlıses, "Vaktim mi var da Dua Lipa’yı bileyim, takip edeyim? Meğer başka bir kıza yapmışlar, bunu gönderdiler. Ben de teşekkür ettim, paylaştım. Niyetim kötü değildi" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Abone Ol :