İbrahim Erkal'ın Son Durumu Hakkında Yeni Açıklama!

Abone Ol :

İbrahim Erkal'ın Son Durumu Hakkında Yeni Açıklama!

İki hafta önce evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçiren ve ardından kaldırıldığı hastanede ameliyat edilen İbrahim Erkal'ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. İbrahim Erkal'ın son durumu, sosyal medya hesabı üzerinden duyuruldu.

12 Nisan'da evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçiren ve ardından kaldırıldığı hastanede ameliyat edilen İbrahim Erkal'ın beyninde oluşan ödemin geriye gitmediği, kalbinin çalışmasına rağmen makineye bağlı olarak tedavisinin sürdüğü yönünde yapılan haberler üzerine İbrahim Erkal'ın resmi Facebook hesabından bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada "Sevgili Dostlar; çıkarları uğruna yalan yalnış haber yapanlara itibar etmeyiniz lütfen. İbrahim bey'in durumunda değişiklik yoktur. Sizlerden ricamız, özellikle bunu istiyoruz ki; burdan başka yazılan birşeye itibar etmemenizdir. Psikolojik baskı ile sizi ve bizi yıpratacak paylaşımlardan kaçının.. Sayfaları prim yapsın diye 15 gün öncenin haberini kendilerince yorumlayıp son dakika haberi gibi servis edenleri sizlerde bulunduğu sosyal platforma şikayet ederek bize yardımcı olabilirsiniz. Bu basiretsiz insanlar; burda yaptığımız bildirimden dakikalar sonra paylaşım yapıp tüm ibrahim erkal sevenlerini maalesef psikolojik baskı altına almaya çalışmaktadır.. Şuan bizim tek derdimiz sanatçımız İbrahim Erkal'in sağlık durumudur.. Lütfen dualarınızı eksik etmeyiniz.." denildi. 

Etiketler: 0

Abone Ol :