İbrahim Erkal'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti!

Abone Ol :

İbrahim Erkal'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti!

İbrahim Erkal’ın menajeri Hakan Özkul Kral FM’de Gezegen Mehmet’in programına katıldı. Hakan Özkul canlı yayında ‘’İbrahim Erkal’ın beyin ölümü gerçekleşti. Bütün organları çalışıyor. Doktorlar bize 72 saat daha bekleyeceğiz dediler. Hepimizin başı sağolsun’’ dedi.

Acı haberi ünlü sanatçının sosyal medya hesaplarını yöneten ailesi böyle duyurdu. Açıklamada "Değerli sanatçımız İbrahim Erkal tüm çabalara rağmen hakkın rahmetine kavuşmuştur" denildi.

BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ

1996'da 'Canısı' şarkısıyla şöhrete kavuşan 50 yaşındaki İbrahim Erkal 11 Nisan gecesi  3 arkadaşı ile yemek yedi. Aracını kullanması için lokantanın valesine verdi.  Vale, Maltepe'deki sitenin otoparkına kadar İbrahim Erkal'ı getirdi. Aracı park ettikten sonra ayrıldı. Güvenlik kamerası kayıtlarına göre, saat 01.00 gibi İbrahim Erkal fenalaşıp otoparkta yere düştü. 1.5 saat sonra sitenin güvenlik görevlisi İbrahim Erkal'ı otoparkta baygın halde yatarken bulup ailesini aradı. İbrahim Erkal’ın sağ arka kulağının altında bir de yırtık vardı. İbrahim Erkal'ın beyin kanaması geçirdiği anlaşıldı.  Erkal o tarihten bu yana komada bulunuyordu.

İbrahim Erkal'ın iş ortağı Feyzullah Çelebi, "Saat 01.00'de siteye giriş yapmış. Güvenlik görevlisi beni aradı. Ben 02.30'da oradaydım. 1-1,5 saat otoparkta kalmış" demişti.

 

 

 

SANATÇI DOSTLARI İBRAHİM ERKAL İÇİN NELER SÖYLEMİŞTİ 

 

Etiketler: 0

Abone Ol :