İbrahim Erkal'dan Kötü Haber!

Abone Ol :

İbrahim Erkal'dan Kötü Haber!

 İstanbul Maltepe’deki evinin otoparkında baygın halde bulunan İbrahim Erkal sitenin güvenlik görevlisi tarafından fark edilerek, durumun sağlık ve polis ekiplerine bildirilmesinin ardından Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yapılan ilk müdahalenin ardından İbrahim Erkal’ın, beyin kanaması geçirdiği belirlenirken, yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. İbrahim Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından uyutularak Beşiktaş Ulus’taki özel bir hastaneye sevk edildi.

Haberi alan İbrahim Erkal’ın yakınları hastaneye akın ederken,  İbrahim Erkal’ın durumunun ciddiyetini koruduğu ve tedavisinin yoğun bakım ünitesinde devam ettiği öğrenildi.Erkal’ın durumunun ciddiyetini koruduğu tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Baygın halde bulunan İbrahim Erkal’ın sağ arka kulağının altında bir de yırtık olduğu tespit edildi.

BAŞKA BİR HASTANEYE NAKLEDİLDİ

İbrahim Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından uyutularak Beşiktaş Ulus'taki Liv Hospital'a kaldırıldı. Sedye ile ambulanstan indirilen Erkal yoğun bakıma alındı. Erkal'ın yakınları da hastaneye geldi.

'1,5 SAAT BAYGIN KALMIŞ'


Duymayan Kalmasın programına telefonla bağlanan İbrahim Erkal'ın iş ortağı Feyzullah Çelebi, ünlü sanatçının sağlık durumunu anlattı:

"Saat 01.00'de siteye giriş yapmış. Güvenlik görevlisi beni aradı. Ben 02.30'da oradaydım. 1-1,5 saat otoparkta kalmış. Doktorlar beyin kanaması geçirdiğini söylüyorlar. Rabbimden şifa diliyoruz. Dostlarından dua bekliyoruz. Allah'tan ümit kesilmez diyoruz. Zaman zaman yüksek tansiyon rahatsızlığı yaşıyordu, Eşi, çocukları ve ailesi de hastanede. "

Bizde Kral ailesi olarak İbrahim Erkal’a acil şifalar diliyoruz.

 

Etiketler: 0

Abone Ol :