İbrahim Erkal "Hürmet" Albümünün Yeni Şarkısı Aydilge'den!

Abone Ol :

İbrahim Erkal

 

İbrahim Erkal 'HÜRMET' albümünden peş peşe yepyeni tekliler müzikseverlerin beğenisine yaz boyunca sunulmaya devam ediyor. Ağustos ayında bu sefer, alternatif müziğin sevilen kadın yorumcularından ve birçok hit şarkının sahibi Aydilge, ‘’Yüreğinden Öpüyorum’la dinleyicisini selamlıyor. İbrahim Erkal'ın 2006 yılında çıkan Yüreğinden Öpüyorum/Gülüm albümünde yer alan, sözü müziği İbrahim Erkal'a yeni düzenlemesi Ozan Sarıboğa’ya ait ‘Yüreğinden Öpüyorum’, tüm dijital platformlarda  18 Ağustos Cuma günü yayınlanıyor.

23-08/17/ieh_single_aydilge.jpg

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor. Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay  sunulmaya devam ediyor. 

 

 

Etiketler:

Abone Ol :