“Her Ev Bir Sahne” Başlıyor

Abone Ol :

“Her Ev Bir Sahne” Başlıyor

Türkiye’nin dört bir yanından 240 müzisyen 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konserler verecek

Bilet satışlarından elde edilecek gelir katılımcı müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacak

 

240 müzisyenin 10 gün boyunca evlerinden 24 saat kesintisiz canlı konserler vereceği “Her Ev Bir Sahne” etkinliği yarın başlayacak. 18-28 Şubat tarihleri arasında Pepsi’nin de katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinliğin bilet satışlarından elde edilecek gelir, katılımcı müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacak.

Pandemi nedeniyle tüm dünyanın zor bir süreçten geçtiği dönemde en çok etkilenen sektörlerin başında müzik sektörü gelirken, Milyon Yapım gelir elde edemeyen müzisyenler için “Her Ev Bir Sahne” projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında, başvurular ile seçilen Türkiye’nin dört bir yanından 240 müzisyen, 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konserler verecek. Her sanatçının maksimum 45’er dakika konser vereceği etkinlik, Türkiye’nin ilk biletli online etkinlik platformu Sosyo’dan canlı yayınlanacak.

 

DÜNYADA BİR İLK

10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı müzik yayınının olacağı “Her Ev Bir Sahne” etkinliği, dünyada da bir ilk olarak tarihe geçecek. Elde edilecek gelirin müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacağı etkinliğin biletleri 10 liradan satılıyor.

 

BİLET ALMAK İÇİN 

https://www.sosyo.app/

 

 

 21-02/17/2-1613556557.jpg

Abone Ol :