Hayranları İstedi Kenan Doğulu Söyledi!

Hayranları İstedi Kenan Doğulu Söyledi!

Kral Pop medya sponsorluğunda Best Of Harbiye konserleri kapsamında Kenan Doğulu Harbiye Açıkhava’da sahneye çıktı.

3.5 saat sahnede kalan Kenan Doğulu konserin açılışını ‘Yaparım Bilirsin’le yaptı.  Konser boyunca ‘Baş Harfi Ben’ ‘Bal Gibi’  ‘Kandırdım’ ‘Hiç Bana Sordun Mu’ ‘Ben Güzelden Anlarım’ ‘Sımsıkı’ ‘Aşkım Aşkım’ ‘Pamuk’ ‘Çakkıdı’ ‘Kız Sana Hayran’ ‘Tutamıyorum Zamanı’ ile uzun zaman sonra ilk kez ‘Belli mi Olur’ ‘Bırak be Dostum’ ‘Tek Kürekçim’ ‘Hançer’ şarkılarını da seslendirdi.

Konser öncesi kapıda uzun kuyruklar oluşurken, Kenan Doğulu’yu dinlemeye gelenler arasında Engin Hepileri ve Beyza Şekerci, Gözde Kansu, Ömer Faruk Sorak ve eşi İpek Sorak, Murat ve Hande Başoğlu, Selhan Aloğlu, Önder Öztarhan, Aslı Ekşioğlu ve Cihan Okan da vardı.

Kenan Doğulu kendisini alkışlar  ve ıslıklar eşliğinde tekrar sahneye çağıran sevenlerine   ‘Susma’ ‘Tükendim’ ve ‘Aşk ile Yap’ şarkılarıyla ‘Gittiğiniz yerde mutlu kalın, en kötü günümüz böyle olsun’ diyerek seyircisine unutulmayacak bir gece yaşattı.

Konserin sonunda tüm sevenlerine ‘ Burada belki son konserim, 23 yıldır bu sahnede şarkı söylüyorum, ilk günden beri burası benim için çok özel. Eğer yeniden olmazsa bu benim vedamdır, benim için Harbiye’nin belki de son konserine hoşgeldiniz!’ diyerek teşekkür etti.


Ünlü dostlarından Kenan Doğulu’ya istek yağmuru…

Sosyal medyada konserden bir gün önce Doğulu’nun sanatçı dostları en sevdikleri Kenan Doğulu parçaları için istekte bulundular.

Cem Yılmaz ile başlayan istek videoları konser saatine kadar Bengü, Neslihan Atagül & Kadir Doğulu, Sibel Can, Beyazıt Öztürk, Ayşegül Aldinç, Fuat Güner, Yılmaz Erdoğan, Beyza Şekerci & Engin Hepileri, Doğa Rutkay, Ferman Akgül, Sıla, Saba Tümer, Soner Sarıkabadayı, Teoman Murat Dalkılıç, Belçim Bilgin, Ali Sunal, Berkay, Cem Özer, Murat Başoğlu, Mert Fırat, Nilgün Belgün, Ercan Saatçi, İzzet Öz, Merve Özbey, Güven Kıraç, Emre Karayel, Ece Seçkin, Seda Bakan, Ozan Doğulu ve finalde Beren Saat ile devam etti.

Hayranlarından yorum yağdı

Sosyal medyada milyonlarca yorum yağan bu paylaşımlar sonrasında konsere dakikalar kala Kenan Doğulu kulisinden beklenen sürprizi açıkladı. Kenan Doğulu, tüm paylaşımlar sonunda en çok istek alan 3 şarkıyı belirleyerek, konser esnasında kişisel facebook hesabından canlı olarak yayınlayacağını ve böylece sevenlerinin Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden konser heyecanına ortak olabileceğini duyurdu.

Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleştirilen Best Of Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında sahne alan Kenan Doğulu, Harbiye Açıkhava’nın büyülü atmosferinde müzikseverlere müzik, dans, eğlence dolu unutulmaz bir gece yaşattı.


Konserde canlı yayın!

Sosyal medya üzerinden gelen istekler değerlendiren Kenan Doğulu en çok istek alan ‘Gelinim’ ‘Kurşun Adres Sormaz ki’ ve Aşk ile Yap’ şarkılarını seslendirirken facebook hesabı üzerinden canlı yayın yaptı!