Harbiye Açıkhava'da Hande Yener Rüzgarı Esti!

Abone Ol :

Harbiye Açıkhava'da Hande Yener Rüzgarı Esti!

Müzik şöleni  Kral Pop Medya Sponsorluğunda  Yıldızlı Geceler’in yıldız yağmuru Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda devam ediyor.

Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği etkinliğin sahnesinde ağırladığı ikinci yıldız  Hande Yener oldu. Haziran ayında çıkardığı yeni albümü ile yaza damgasını vuran Yener,  muhteşem  bir şova imza attı.

Özel sahne şovları, hit şarkıları ve birbirinden iddialı kostümleriyle dikkat çeken Hande Yener, Harbiye Sahnesi’nde de bu geleneğini sürdürdü. Hande Yener, “Hepsi Hit Vol 1” de yer alan yeni şarkılarının yanı sıra geçmişten günümüze sevilen tüm şarkılarını seslendirdi.Hande Yener, 400 metreküp scraffolding sistem ve 300 metre demir boru kullanılarak yapılan dev kafes ve iki yangın merdiveninin kurulduğu muhteşem sahnede hemen her şarkı için hazırladığı özel şovları ile unutulmaz bir geceye imza attı.

 Harbiye'de 5000 Türk Bayrağı 

Konserin en özel anı ise, Yener’in Türk bayrağı eşliğinde “Memleketim” şarkısını seslendirdiği sırada Harbiye’yi hınca hınç dolduran müzikseverlerin ellerinde Türk bayrakları ile hep bir ağızdan sanatçıya eşlik etmesi oldu.

Konsere Özel Kostümler

Hakan Akkaya imzalı birbirinden iddialı 7 kostüm giyen Yener’in özellikle ikinci bölümün açılışında giydiği ve üzerinde 40 bin swarosvski taş bulunan kostümü göz kamaştırdı.


Konserin Sürprizleri

Yener, son albümünde sözü ve müziği Murat Dalkılıç’a ait olan “Görev” adlı şarkısıyı söylemeden önce Dalkılıç’ı sahneye davet etti ve şarkıyı birlikte seslendiren ikili Harbiye’de dinleyicilerine güzel bir sürpriz yaptı.
Konserin bir diğer sürprizi ise Yener’in oğlu Çağın Kulaçoğlu oldu. Yener’in son albümünde yer alan “Biri Kaybediyor” adlı şarkıda annesine eşlik eden Çağın Kulaçoğlu, Harbiye sahnesinde de aynı şarkıda dj kabininde annesine eşlik etti.
Yener, yine son albümünde yer alan sözü ve müziği Mert Ekren imzalı şarkısında ise Ekren ile muhteşem bir düete imza attı.
 

Etiketler: 0

Abone Ol :