Hande Yener'den Depremzede Abdurrahman Aydın'a Moral Telefonu....

Abone Ol :

Hande Yener'den Depremzede Abdurrahman Aydın'a Moral Telefonu....

Ünlü isimler, tüm Türkiye’yi sarsan deprem felaketinin ardından yaraları sarmak için ellerinden geleni yapmaya devam ediyor. Hande Yener, enkazdan kurtarılan Abdurrahman Aydın ile görüntülü konuşarak yanında olduğunu söyledi. Aydın, “Annemi ve iki bacağımı kaybettim. Umutlarımı da kaybetmiştim. Ama bana umut oldunuz” dedi.

Hande Yener, deprem felaketi sonrası depremzedelerin yaralarını sarmak için harekete geçti. Sanatçı, Hatay’da enkaz altından kurtulan ve Ankara’daki hastanede tedavisi devam eden Abdurrahman Aydın’a yardım elini uzattı. Yener, arkadaşları işinsanı Murat Karabova ve İrem Betil sayesinde Aydın ile görüntülü konuştu. Depremde iki bacağını kaybeden Abdurrahman Aydın, “Enkaz altında annemi kaybettim. Onu korumak kollamak isterken iki bacağımdan oldum. 21 günden beri hastanedeyim. Umutlarımı da kaybetmiştim. Ama bana umut oldunuz. Sizlere teşekkür ederim” dedi.

Bana umut oldunuz

Hande Yener ise şu sözlerle karşılık verdi: “Bir tanem çok geçmiş olsun. Seni gördüm daha iyi oldum. Hep aklım sende.”

Bana umut oldunuz

 

Hande Yener ise konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bütün aileler bizim, bütün çocuklar bizim çocuklarımız. Yardımların devam etmesi gerekiyor.”

Etiketler:

Abone Ol :