Halikarnassos Kenan Doğulu Konseriyle Açılıyor!

Abone Ol :

Halikarnassos Kenan Doğulu Konseriyle Açılıyor!

Halikarnassos, 16 Haziran'da Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda gerçekleşecek Kenan Doğulu konseri ile açılıyor. Yeme içme alanında yatırımlar yapmak üzere kurulan Vega Nova şirketinin ortaklığında açılan bu yeni mekân, deniz kenarında, Bodrum Kalesi'nin büyüleyici manzarası eşliğinde konumlanarak, 2024 yaz sezonunda unutulmaz anlar yaşatmak için misafirlerini bekliyor.

Açılış gecesinde Kenan Doğulu’nun sahne alacağı Halikarnassos, Bodrum’un eşsiz atmosferinde yıldızların altında DJ performansları ile dans etmek, sanatçılar ile şarkılara eşlik etmek isteyenlere özledikleri gibi eğlenecekleri bir deneyim sunuyor. Halikarnassos bayram programınına Suat Ateşdağlı ve Hakan Altun’un performansları ile devam ederek misafirlerine müzik şöleni yaşatıyor.

İçinde New York Times’ın İstanbul’un en iyi kadın şefleri arasında gösterdiği Ayşe Şensılay yönetimindeki Giritli Restoran’ın da yer alacağı mekânda sezon boyunca ünlü sanatçıların konserleri, yerli ve yabancı DJ performansları ve şovlar yer alacak.

Halikarnassos, benzersiz deneyimler ve kaliteli hizmet anlayışıyla bu yazın en çok konuşulan mekânı olmaya aday. Siz de bu unutulmaz deneyimin bir parçası olmak için hemen planlarınızı yapın ve Halikarnassos'ta yerinizi alın!

Efsane geliyor ve sizi bekliyor!

Halikarnassos biletleri şimdi biletinial, mobilet ve bubilet uygulamaları ile www.halikarnassos.com websitesinde satışta. Bilgi almak için 0552 184 04 56 numaralı rezervasyon hattını arayabilirsiniz. 

 

 

Etiketler:

Abone Ol :