Göksel, Sabır'ı Sezen Aksu'ya Yazmış!

Abone Ol :

Göksel, Sabır'ı Sezen Aksu'ya Yazmış!

Emel Müftüoğlu’nun konuğu olan şarkıcı Göksel, ‘Sabır’ adlı şarkısını pop müziğin ‘Minik Serçe’si Sezen Aksu için yazdığını itiraf etti.
Pop müziğin başarılı ismi Göksel, ‘360 Derece Emel’ce’ programının konuğu oldu. Profesyonel olarak şarkı söylemeye üniversitede felsefe okumasına rağmen müzik korosunda başladığını anlatan Göksel, müzik hayatında dönüm noktasının Sezen Aksu olduğunu söyledi.

Bir Telefon Kapıları Açtı!

Göksel, Sezen Aksu ile tanışmasını da şu sözlerle anlattı: “Ben Boğaziçi Üniversitesi’nde okurken, o dönem yardımcısı Süheyla’ya ulaştım. Sadece telefonda kendimi anlattım ve “Sezen hanım ile tanışmak istiyorum!” dedim. Ve nasıl oldu bilmiyorum ama beni eve davet etti. Buluştuk ve şahane bir elektrik oldu. Vokal yapmak için değil sadece yol göstericiydi benim için. Daha henüz erkendi. Ben birkaç yıl şarkı söyleyerek, pişerek öyle vokal yapmaya başladım.”dedi

Albüm İçin Çok Bekletti!

İlk albümündeki ‘Sabır’ı Sezen Aksu’ya yazdığını itiraf eden Göksel, “Sezen, albüm için beni çok bekletti, ben de o şarkıyı yazdım.” dedi. Göksel şöyle devam etti: “Şaka bir yana 20’li yaşlarda zaman geçmiyor. Bir ay bile çok uzun geliyor. Ben de sabırsızdım çok.” Göksel kedisinin isminin de Sezen olduğunu söyledi.

Abone Ol :