Gökhan Türkmen'den 360 Derece Konser!

Gökhan Türkmen'den 360 Derece Konser!

Gökhan Türkmen, orkestrası GTBand ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atarak şarkılarını yeniden düzenlediği haliyle dinleyicilerle buluşturdu.

Özenle hazırlandığı '' Prova '' isimli konsepti ile dinleyiciye özel bir gece yaşatan sanatçı, 360 derece kurulan sahnesiyle interaktif ve farklı bir konsere imza attı.

"Samimi bir sahne olmasını istedik"

Gökhan Türkmen konser öncesi basın mensuplarına verdiği röportajda duygularını: ''Şarkılarımızı yeniden prova ettiğimiz bir konser olacak. Caz festivalindeyiz. Çok heyecanlıyız ve ilk defa caz festivalinde sahne alacağız. Keyifli bir konser olacak. Bu geceye özel 360 derece bir sahne oluşturduk. Konseptin ismi Prova'da olduğu için birbirimize bakabildiğimiz dinleyici ile iç içe samimi bir sahne olsun istedik. İlerleyen zamanlarda bu konsepti detaylandıracağız. Şimdilik şarkılarımızı yeniden aranje ettiğimiz bir sahne olacak. Dinleyiciler şarkılarımızı pop, caz, funk, rock soundlarında duyacaklar. Biraz daha seyircinin yönlendireceği, interaktif bir konser yapmayı planlıyoruz.'' cümleleriyle dile getirdi.

Yoğun istek üzerine tekrar söyledi!

Gökhan Türkmen, son teklisi Lafügüzaf'ı söylemesinin ardından dinleyicilerden gelen yoğun istek üzerine şarkıyı tekrar seslendirdi.

Yavuz Çetin'i andı!

Gökhan Türkmen, Dene şarkısında Yaşamak İstemem şarkısının sahibi, 2001 senesinde kaybettiğimiz Türkiye'nin en ünlü gitar virtüözlerinden Yavuz Çetin'i sahnesinde andı.

Yaklaşık 2 saat süren konser sonunda herkese teşekkür eden Türkmen, konsepti ilerleyen zamanlarda değiştirerek müzikseverler ile buluşturacağının müjdesini verdi.