Gökhan Türkmen Caz Festivali'nde Sahne Aldı!

Gökhan Türkmen Caz Festivali'nde Sahne Aldı!

Los Angeles'lı ünlü müzisyen Lorelei McBroom , geçtiğimiz günlerde Caz Festivali'nde farklı ve unutulmaz bir konsere imza atan Gökhan Türkmen ile ilgili övgü dolu sözler söyledi.

Gökhan Türkmen'i ilk defa prova esnasında dinleyen ve çok beğenen Lorelei McBroom sanatçı ile birlikte fotoğraf çektirerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.

30’uncu yıllarını kutlayan The Australian Pink Floyd Show ile birlikte festival kapsamında performans sağlayan Lorelei McBroom paylaşımının altına şu notu düştü: " Türkiye'de festivalde sahne alacağız. Prova yaparken festivalde yer alacak olan başka bir sanatçıyı dinliyorduk. Kendisi Gökhan Türkmen. Türkiye'de güzel müzik yapan popüler bir sanatçı ve onu çok sevdim. Ayrıca orkestrası da çok iyi. "

Gökhan Türkmen, Caz Festivali'nde 360 derece sahnesiyle konser verdi...

Gökhan Türkmen konser öncesi basın mensuplarına verdiği röportajda duygularını: '' Şarkılarımızı yeniden prova ettiğimiz bir konser. Caz festivalindeyiz. Çok heyecanlıyız ve ilk defa caz festivalinde sahne alacağız. Bu geceye özel 360 derece bir sahne oluşturduk. Konseptin ismi Prova'da olduğu için birbirimize bakabildiğimiz dinleyici ile iç içe samimi bir sahne olsun istedik. İlerleyen zamanlarda bu konsepti detaylandıracağız.'' cümleleriyle dile getirdi.