Gökhan Özen Hem Oynadı Hem Yönetti!

Abone Ol :

Gökhan Özen Hem Oynadı Hem Yönetti!

Gökhan Özen sözü, bestesi ve düzenlemesi kendisine ait olan, kayıtlarını Amerika'da yaptığı yeni şarkısı "Yanlış Numara 2018"i bugün (19 Ocak) yayımlıyor...

"Yanlış Numara 2018" in video klibi için yine Hollywood'da yönetmen koltuğuna oturan Gökhan Özen, Los Angeles ve Las Vegas arasındaki kurak çöllerde film gibi bir video klibe imza attı.
Amerikalı model Hannah Linderman’in Gökhan Özen’e eşlik ettiği video klip, 48 derece sıcakta ve 18 saatte çekildi. Nefes almakta zorlanılarak yapılan çekimlerde Gökhan Özen, hem yönetmenlik yaptı hem de kamera karşısına geçti.

Sanatçının Amerika’daki ekibiyle “Eski Defter” ve “Değişir Dünya”dan sonra çektiği üçüncü klip olan “Yanlış Numara 2018” 8K tekniği ile çekilen ve Türkiye’de yayınlanan ilk video klip özelliğini de taşıyor.

Gökhan Özen; "Yanlış Numara 2018" bir başlangıç. 2018 yazında 12 yeni şarkıdan oluşan yeni albümümü sevenlerimle paylaşacağım. Bunun yanı sıra önümüzdeki dönemlerde yeni, genç star adayları üzerinde de çalışma kararı aldık. Gençler sıkı durun." diyerek müjdeli haberler verdi.

Gökhan Özen’in yeni teklisi “Yanlış Numara 2018” bugün (19 Ocak 2018 Cuma) tüm dijital platformlarda.

Abone Ol :