Ege Sahilleri Kenan Doğulu İle Coştu

Ege Sahilleri Kenan Doğulu İle Coştu

Kenan Doğulu, geçtiğimiz ay çıkardığı yeni albümü “Vay Be” ardından başladığı konser maratonuna bayramda da ara vermeden devam etti. Kenan Doğulu, Bayramın birinci günü Marmaris, üçüncü gününde ise Kuşadası Amfitiyatro’da sevenleriyle buluştu.

"Vay Be" albümünden yepyeni şarkılarını ve dillerden düşmeyen hitlerini hayranlarıyla birlikte seslendiren Kenan Doğulu, bayramda Egeliler’e müzik ziyafeti yaşattı.

Marmaris konserinde sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kenan Doğulu, seyircilerin yoğun alkış ve istekleri üzerine Kenan Doğulu 3 defa bis yaptı. Kenan Doğulu, Kuşadası konserinde Güzeller İçinden şarkısında herkese halay çektirirken,Tencere Kapak'ta ise seyirciler telefonlarıyla ışık seli yaparak şarkıya hep bir ağızdan eşlik etti.Konserlerde seyirciler sahnenin önüne kadar uzanarak Doğulu'ya yoğun ilgi gösterdi.

Müziğin ve dansın enerjisini yazın en güzel sahillerine taşıyan Kenan Doğulu, Ege’de unutulmaz konserlere imza attı. Doğulu’ya piyanoda Mustafa Nuri Haybat, elektro gitarda Gökay Semercioğlu, davulda Nedim Ruacan, bas gitarda Orhan Deniz, perküsyonda Abbas Karacan, saksafonda Toygun Sözen ve vokallerde Duygu Soylu ile Sinem Akkaya eşlik etti.