Dolapdere Big Gang ve Linet Bir Arada!

Abone Ol :

Dolapdere Big Gang ve Linet Bir Arada!

Dünyaca ünlü pop ve rock şarkılarını Türk sazlarıyla alaturka bir tarzda yorumlayarak müzik piyasasına giriş yapan Dolapdere Big Gang ile Linet’in yorumladığı “Chandelier"  ilk kez dinleyicisiyle buluştu.
Avustralyalı ünlü pop yıldız Sia’nın seslendirdiği “"Chandelier"  şarkısını Dolapdere Big Gang düzenlemesiyle yeniden seslendiren Linet’in Grand Pera’da gerçekleşen lansman gecesinde; radyo programcıları, magazin ve sanat dünyasının sevilen isimleri bir araya geldi.
Işın Karaca, Teoman, Hüsnü Şenlendirici ile yaptıkları projelerle büyük beğeni toplayan Dolapdere Big Gang ile Linet konserinde kendilerine yoğun bir ilgi gösteren misafirlerine teşekkür etti.
Dolapdere Big Gang’in kurucusu Gökay Süngü, “Linet’in sesinin rengi müthiş. “"Chandelier" çok zor bir şarkı. Uzun zaman üzerinde çalıştık ama sonuç bizi tatmin etti. Onu gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Linet şarkıyı en iyi şekilde seslendirmek için uzun bir süre hem İngilizce hem de şan dersleri aldığını açıkladı. Sanatçı, “Benim en büyük avantajım kulağımın ve aksanımın çok iyi olması" dedi. 

Etiketler: 0

Abone Ol :