"Cem Karaca'nın Gözyaşları" 26 Ocak'ta Sinemalarda!

Abone Ol :

26 Ocak’ta Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda vizyona girecek filmde, sanatçının eşsiz müzik mirası ve etkileyici yaşamı yetenekli oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun yorumuyla hayat buluyor. Hacıoğlu, filmde olduğu gibi fragmanda da Cem Karaca'nın en sevilen şarkılarını büyük bir başarıyla seslendirerek izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunuyor.

“Tamirci Çırağı”, “Islak Islak”, Namus Belası”, “Sevda Kuşun Kanadında” gibi pek çok şarkısı yediden yetmişe herkesin dilinde olan efsanevi isim Cem Karaca’nın hayatını anlatan “Cem Karaca’nın Gözyaşları”, 26 Ocak’ta vizyon yolculuğuna başlıyor. Fikri Harika ve Aytaç Medya’nın ortak yapımcılığında çekilen, Yüksel Aksu’nun yönettiği filmden uzun fragman yayınlandı.

Müzikle geçen elli sekiz yıllık bir ömrün içindeki büyük başarıları, çatışmaları, aşkları ve iniş çıkışları beyazperdeye taşıma hazırlığı yapan film seyirciyi duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Aynı zamanda Cem Karaca'nın mücadele dolu yaşamına odaklanarak, Türkiye'nin sosyo-politik atmosferine dokunup geçmişin izlerini sorgulamaya davet ediyor.

Bütün şarkılar İsmail Hacıoğlu’nun Sesinden

Cem Karaca'nın eşsiz müzikal mirası ve etkileyici yaşamı yetenekli oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun yorumuyla hayat bulurken, filmdeki bütün şarkıları da Hacıoğlu’nun sesinden dinleyeceğiz.

Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca’nın danışmanlığını yaptığı, Yüksel Aksu’nun yönettiği filmin müzik direktörü ise Cem Öget. Filmde Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Buçe Buse Kahraman, Meral Çetinkaya, Melisa Döngel, Alper Saldıran, Kubilay Tunçer, Emre Özcan, Ali Talha Kırışgil gibi birbirinden değerli oyuncular rol alıyor.

 

Etiketler:

Abone Ol :