Cem Belevi'den Emrah'ın 40. Sanat Yılı Albümüne Özel "Birisi" Yorumu!

Abone Ol :

Cem Belevi'den Emrah'ın 40. Sanat Yılı Albümüne Özel

 

Emrah, 40. sanat yılını büyük bir sürprizle kutlamaya devam ediyor. Sanatçının müzikal kariyerine olan katkıları ve unutulmaz şarkıları, birbirinden ünlü sanatçıların katkılarıyla hazırlanan özel bir albümle taçlandırılacak. ’40. Yıl’ adıyla hazırlanan albümün yeni çıkışı Türk Pop Müziğinin sevilen isimlerinden Cem Belevi’nin seslendirdiği "Birisi" adlı şarkı ile devam ediyor.

Ali Tekintüre'nin sözlerini yazdığı ve Emrah tarafından bestelenen “Birisi" Cem Belevi’nin kendine özgü yorumuyla birleştiriyor. Şarkının sözleri ve Cem Belevi’nin etkileyici sesi ile dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

’40. Yıl’ albümü, efsanevi şarkıcının müzikal mirasını, tarzını ve unutulmaz sesini, kemikleşmiş hayranlarına bir hediye niteliğinde sunulurken, yeni nesli de Emrah şarkılarıyla tanıştırmış olacak. Dinleyicileri çok bekletmeden, sırasıyla şarkıları dijital platformlara yükleyecek olan Seyhan Müzik, Hem CD hem de LP formatlarında da albümü satışa sunarak, tüm müzik arşivcilerinin de gönlünü yapmış olacak.

Etiketler:

Abone Ol :