Candan Erçetin'den Anıları Tazeleyen Konser!

Candan Erçetin'den Anıları Tazeleyen Konser!

Candan Erçetin, Kral Pop Radyo Medya Sponsorluğunda Kerki ve Solfej tarafından düzenlenen yaz konserleri kapsamında Kuşadası Amfi Tiyatro'da  konser verdi.Konser öncesinde giriş kapısında uzun kuyruklar oluşturan Candan Erçetin hayranları, saatler önce geldikleri Kuşadası Amfi Tiyatroyu tıklım tıklım doldurdular.

Candan Erçetin, performansı ve  dillere dolanan şarkıları ile de kendisini dinlemeye gelen misafirlerine tam anlamıyla bir müzik ziyafeti yaşattı. İki farklı kıyafetle çıktığı Kuşadası Amfi Tiyatro konserinin sonlarına doğru Balkan ezgileri ile coşkuyu ikiye katlayan Erçetin, ''Efes kazılarında çalışırken beş-altı yılım Kuşadası'nda geçti. Harika günlerdi... O güler bugünlere Kuşadası çok değişmiş ve gelişmiş. Bu yıl ilk ancak bundan sonra devamını getirip Kuşadası'nda bol bol sahne alacağım.''diyerek müzikseverlere müjde vermeyi de ihmal etmedi.

Özellikle duygusal parçalarında seyircisiyle tam anlamıyla bütünleşen Candan Erçetin, performansı sırasında güler yüzlü ve sempati tavırları ile gönülleri de fethetmeyi başardı.
Yaklaşık iki buçuk saat kaldığı Kuşadası Amfi Tiyatro Sahnesinden alkışlar arasında inen Candan Erçetin, ayakkabı ile çıktığı sahneden yalın ayak inerek geleneği bozmadı.