Can Bonomo "Yan" Şarkısını Kliplendirdi!

Can Bonomo

Başarılı projelere imza atan sanatçı Can Bonomo, Kainat Sustu albümünün ikinci video klibini, albümdeki şarkılardan biri olan ''Yan''a çekti.

Bahçeköy'de yeşillikler içinde çekilen videoda performans sahnelerinin yanı sıra sanatçının yakın arkadaşları ve yabancı bir aktris olan Veronica Bistene'de sanatçıya eşlik etti. Klipte enstrüman kullanırken görülen oyuncular ve arkadaşları enstrüman çalabilmeleri için özel ders aldırıldı.

Can Bonomo'nun yakın arkadaşlarının eşlik ettiği klipte, performans sahnelerinde ve 500’e yakın uçan balonun kullanıldığı dış mekan sahnelerinde renkli dakikalar yaşandı.

Can Bonomo, söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Can Saban'a ait olan Yan şarkısının klibi ile ilgili duygularını: '' Bu klipte yine yaklaşık 10 senedir birlikte çalıştığım Can Saban ile birlikteyiz. Klip çekiminde sahnede birlikte olduğum çok değerli müzisyen arkadaşlarım ve yakın arkadaşlarım beni yine yalnız bırakmadılar. Çok keyifli bir çalışma oldu. Daha çok keskin renkler kullandığımız çalışmamızı umarım müzikseverler de keyif alarak izler. '' cümleleriyle anlattı.

Can Bonomo'nun “Yan” klibi, 30 Kasım tarihinde tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini alacak.