Berkay'ın Büyük Sınavı!

Abone Ol :

Berkay'ın Büyük Sınavı!

Kral Pop Medya sponsorluunda Yıldızlı Geceler kapsamında ilk defa 11 Ağustosta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda sahne alacak olan Berkay bu özel gece için aylardır hummalı bir çalışma içinde Açıkhava Tiyatrosu'nda ilk defa konser verecek sanatçı bu konserin kendisi için büyük bir sınav olduğunu söylüyor.

Bu büyük konser için haftalardır hazırlıklarını sürdüren Berkay, önceki gece izdihama neden olan Bursa'daki konseri öncesinde basın mensuplarıyla heyecanını paylaştı.
11 Ağustostaki konseri için " Kendimi büyük bir sınava hazırlanıyor gibi hissediyorum. Konser sonrasında da sınav sonucu açıklanacakmış gibi geliyor" diyen Berkay  bir gazetecinin sorduğu  90 lı yıllarda haftanın 7 gecesi çalışan ve efsane sahne yapan Kenan Doğulu nun yerini sizin aldığınız konuşuluyor sorusu üzerine de "Benim için adımın Kenan Doğulu gibi bir üstatla anılması bir şereftir. Ben her zaman söylerim dinleyicimi eğlendirmesini bu ustadlardan öğrendim cevabıyla Kenan Doğulu'ya da selamlarını gönderdi.

Taburcu, Lolita, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, İnanırım ve Gel Gel gibi sevilen şarkılarını Beni Benden Alırsan, Hani Bekleyecektin, Kaç Kadeh Kırıldı, Nasip Değilmiş  gibi arabesk şarkılarını izdiham yaratan dinleyicileriyle bir ağızdan söyleyen Berkay muhteşem sahne enerjisi ve performansıyla izleyenleri kendisine bir kez daha hayran bıraktı.

Abone Ol :