Berkay Konserinde Arabesk Rüzgarı!

Abone Ol :

Berkay Konserinde Arabesk Rüzgarı!

Berkay, dev bir prodüksiyon ile Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı.

Özel tasarlanmış dev sahnesi, 13 kişilik orkestrası ve 12 dansçısıyla Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren Berkay binlerce hayranıyla birlikte unutulmaz bir geceye imza attı.

Kış konserleri serisinin son ayağı olan Bostancı Gösteri Merkezi konserinde “Biz bugün kışa veda ediyoruz ve yaz sezonunu açıyoruz” diyen Berkay konserine “İnanırım” şarkısıyla başladı. Berkay, eski ve yeni şarkılarını Bostancı Gösteri Merkezi‘ni dolduran binlerce kişiyle birlikte söyledi.

Arabesk Rüzgarı

Geçtiğimiz yıllarda çıkardığı arabesk albümüyle kendine farklı bir kitle yaratan Berkay Taburcu, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, Sen Varsın, Gel Gel, Benim Hikayem, Yaz, Ey Aşk, gibi sevilen şarkılarından sonra arabesk şarkılara geçti. “Ağla Gözüm, Beni Benden Alırsan”, “Hani Bekleyecektin”, “Kaç Kadeh Kırıldı”, “Nasip Değilmiş” şarkılarıyla arabesk rüzgarına kapılan seyirciler, konserin ikinci yarısında ise Berkay’ın enerjisiyle ayağa kalkarak durmadan dans etti.

İlk defa RAP söyledi

Berkay, Bostancı seyircisine bir de büyük sürpriz yaptı. Önümüzdeki günlerde çıkacak olan Yıldız Tilbe ve Ahmet Selçuk İlkan’ın albümlerinde seslendirdiği şarkıları ve repertuvarına yeni aldığı RAP şarkıyı ilk defa seslendiren Berkay, izleyicisinden büyük alkış aldı.

Abone Ol :