Berkay Bostancı'da Hayranlarıyla Buluştu!

Abone Ol :

Berkay Bostancı'da Hayranlarıyla Buluştu!

Berkay, Kral Pop Radyo Medya sponsorluğunda  Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahneye çıktı.

13 kişilik orkestra ve 18 dansçının eşlik ettiği konserinde Berkay,  eski ve yeni şarkılarını Bostancı Gösteri Merkezi’ni dolduran binlerce kişiyle birlikte söyledi. Sahne üzerindeki dev led ekranlardan seyirciyle buluşan görüntüler Berkay’ a özel olarak hazırlandı. Renk efektleri ve ışık oyunlarıyla görsel bir şölene dönüşen konseri için bir aydan fazla süre çalışan Berkay toplamda 3,5 saat sahnede kaldı.

Bu yıl içinde çıkardığı AraBest adındaki konsept albümüyle kendine farklı bir kitle yaratan Berkay’ın repertuarında kendi şarkılarının dışında günümüz popüler şarkıları da yerini aldı. Söylemekten büyük keyif aldığı arabesk şarkılarıyla da hayranlarını mest eden Berkay, konserin ikinci yarısında yer verdiği hareketli şarkılarıyla alanı dolduran seyircilerle birlikte durmadan dans etti.

Yaklaşık 3,5 saat süren konserinde bir an olsun yerinde durmayan Berkay, sahne performansıyla tam not aldı. 4 bin kişinin saatler öncesinde akın ettiği Bostancı’da  kelimenin tam anlamıyla Berkay şov vardı.


Bostancı Gösteri Merkezi gelen yoğun istek üzerine Berkay konseri için 6 Mayıs 2017 Cumartesi gününü satışa açtı.

Abone Ol :