Benim Adım Feridun'un Galası Yapıldı!

Benim Adım Feridun'un Galası Yapıldı!

Kral Pop Medya sponsorluğunda gösterime girecek olan Çağan Irmak’ın yeni filmi “Benim Adım Feridun”un galası yapıldı. Gala için fuaye alanına kurulan nikah masası davetlilerin ilgi odağı oldu.

Çağan Irmak’ın Mahir Ünsal Eriş’in hikayesinden senaryolaştırıp çektiği, Halil Sezai, Büşra Pekin, Suzan Aksoy, Tarık Pabuçcuoğlu, Güngör Bayrak, Cem Kurtoğlu, Defne Yalnız, Kadriye Kenter ve Özge Borak’ın rol aldığı filmin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı. Geceye çok sayıda ünlü isim katıldı.
Gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Çağan Irmak, “13’üncü filmim bu. 13’ün uğursuz olduğu iddia edilir ama inşallah şeytanın bacağını bu filmde kıracağız” dedi. Yaşadığı aşk acısını atlatmaya çalışırken kendisini önce bir düğünde, ardından yeni bir aşkın içinde bulan bir adamın öyküsünü konu alan “Benim Adım Feridun”, bugünseyirciyle buluşuyor.

“Benim Adım Feridun”un galasında davetliler, fuaye alanında kurulan nikâh masasında, nikâh memuruyla fotoğraflar çektirdi. Gecenin sonunda da tüm davetlilere lavanta kesesi dağıtıldı.