Ajda Pekkan İlk Stadyum Konserine Hazırlanıyor!

Abone Ol :

Ajda Pekkan İlk Stadyum Konserine Hazırlanıyor!

Ajda Pekkan Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda 12 Haziran'da yapılacak konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ajda Pekkan, "Ajda Pekkan ve Arkadaşları" ismiyle anılan büyük konserde yer alacak sanatçıların isimlerini açıkladı. Türkiye'nin süperstarı Ajda Pekkan müzik kariyerinin ilk stadyum konserine hazırlanıyor. Konserin yanı sıra bir görsel şov da sunacak olan Pekkan'a birçok sanatçı da eşlik edecek.

 Ajda Pekkan büyük stadyum konserine hazırlanıyor! Ajda Pekkan sürprizlerini açıkladı!

Yeni jenerasyondan çok değerli sanatçılarla düet yapacağını belirten Pekkan, "Yıllar sonra bu mertebede ve bu kadar büyük bir yerde çıkmak biraz heyecan verici. Heyecanlı değilim desem yanlış olur. Çünkü çok heyecan verici bir şey. İnşallah her şey çok güzel olur. Çok değerli katılımcı arkadaşlarım olacak sağ olsunlar. Güzel bir proje oldu, güzel bir format oldu. O yüzden çok sıkı çalışıyoruz bu arada. Yeni jenerasyondan çok beğendiğim sanatçılar var. Onların bazılarıyla düetim var. Onlar için şarkı yaptım. Çok güzel ilerliyoruz. Tabi bu aşamada fırtına gibi koşturuyoruz. Mesela konseptin içinde kıyafet var, hayal ettiğimiz şeyleri gerçeğe dönüştürmek için baya bir çaba sarf ediyoruz. Baktığınız zaman sahnede şarkı söyleyen sadece görsel değil fiziken, aynı zamanda enerji olarak da ve sinerji olarak da çok değerli arkadaşlarımızla, hem de orkestra arkadaşlarımızla, hem de bana eşlik edecek arkadaşlarımla çok güzel ilerliyoruz. Zaman ayırabilen arkadaşlarım çok keyifle katılımcı oldular" dedi.

Süperstar, kendisine eşlik edecek sanatçıları şöyle sıraladı: “Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Işın Karaca, Hande Yener, Sıla, Cem Adrian, Mabel Matiz, Mert Demir, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Dolapdere Big Bang.”

Etiketler:

Abone Ol :