Açıkhava'da Tarkan Fırtınası Devam Ediyor!

Açıkhava'da Tarkan Fırtınası Devam Ediyor!

 

İş, sanat ve müzik dünyasının önemli isimlerini her gece binlerce kişi ile birlikte Açıkhava’da ağırlayan Tarkan, Kral POP Radyo Medya Sponsorluğunda  , şarkılarıyla yine herkesin kalbine dokundu.

Yedi konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde Tarkan’ı dinlemeye gelenler arasında Oya Eczabaşı, Arzu Sabancı, Rıfat Elhadef, Cihan Kamer, Siren Ertan, Eda Kosif, Rıdvan Dilmen, Bahar Korçan, Raşit Bağzıbağlı, Pınar Sabancı, Pelin Karahan, Bedri Günday, Gül Gölge Saygı, Ayşe Tolga, Burcu Kara, Şevket Çoruh, Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan’ın yanı sıra Çaba Derneği’nden de çok sayıda isim vardı. Tarkan konserinin dün geceki en önemli ismi Tarkan'ı en ön sırada izleyen Eşi Pınar Dilek oldu. Eşini sahnede büyük bir heyecanla izleyen Pınar Dilek, şarkılara da gece boyunca eşlik etti.

Konukları arasında yer alan Yonca Evcimik’e sahneden seslenen Tarkan, sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmalarının önemli olduğunu söyledi. “Tüm canlılar gibi sokak hayvanlarının korunması ve sahip çıkılması gerekir” dedi. Konserin pop bölümünde Tarkan Fun Club, 40 metrelik bir pankart açtı. Pankartta “Sevgin ile yanıyoruz, giydiğimiz ateşten gömlek, hiç kimse söndüremez, seveceğiz seni sonsuza dek, sarı sarmalar seni bizdeki bu yürek.” yazıyordu.

İstanbul Tarkan’a doymuyor

On bir yıl art arda konser verdiği Harbiye Açıkhava’da bu yıl da sahne almanın heyecanını yaşayan Tarkan, toplam 7 konserde sevenleriyle buluşacak. Kral POP Radyo Medya Sponsorluğunda Hitt Prodüksiyon ve Atlantis Yapım organizasyonuyla 9, 10, 11 Eylül tarihlerinde de Açıkhava sahnesinde