HABERLER

Yıllar Sonra Aynı Sahnede Konser Verdi!

Güncelleme: 25.01.2016 12:34

cover

Arabesk müziğin güçlü sesi Serkan Kaya, Kral Medya Sponsorluğunda Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki ilk konserini önceki akşam verdi.

Sahne şovları ve sürpriz şarkıları ile izleyiciden tam not alan başarılı şarkıcı, sahne öncesinde gazeteciler ile sohbet etti. İlk konserini verdiği Bostancı Gösteri Merkezi ile ilgili anısını anlatan Kaya, "Buraya ilk kez 1998 yılında Ajda Pekkan'ın vokalisti olarak geldim. Memleketimden geldiğim ilk gün burada sahne almıştım. Benim için çok anlamlı bir konser olacak" dedi.

Uğur yüzüğü Umre'den!  

Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki ilk konseri için çok iyi hazırlandığını belirten Serkan Kaya, "Bugün Ahmet Kaya'nın "Yinede Yandı Gönlüm" parçasını sahnemde ilk kez okuyacağım.38 kişilik müthiş bir arabesk orkestrası var. Ayrıca konserin bir kısmında bize kabak kemanesiyle muhteşem bir müzisyen, Cafer Nazlıbaş eşlik edecek" dedi. Gazeteciler ile röportaj öncesinde yüzüğünü isteyen Kaya, "Geçtiğimiz haftalarda Umre ziyareti yaptım. Bu yüzüğü oradan aldım ve kabeye sürdüm. Her sahnemde bana uğur getirmesi için takacağım" dedi.

Bostancı Gösteri Merkezi'ni Yıktı Geçti!

Bostancı Gösteri Merkezi'ni dolduran binlerce kişinin bütün şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiği konserde Serkan Kaya; Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere arabesk müziğin efsane isimlerini anmayı da unutmadı. Usta isimlerin birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Kaya, Bostancı Gösteri Merkezi'ni adeta yıktı geçti!

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!