HABERLER

Yıldız Güngör Kısaparmak Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Güncelleme: 25.01.2017 13:54

cover

Kalp yetmezliğinden 79 yaşında hayatını kaybeden Fatih Kısaparmak’ın annesi Yıldız Güngör Kısaparmak için Şakirin Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

İkindi namazını müteakiben gerçekleşen cenaze töreni için Kısaparmak’ın naaşı Şakirin Camii’ne getirildi. Burada sanatçı Fatih Kısaparmak taziyeleri kabul ederken, eşi Şebnem Kısaparmak’ın ise üzgün olduğu görüldü.

Cenaze töreni öncesi konuşan Fatih Kısaparmak, "Annem emekli öğretmendi. Ömrünü binlerce, on binlece aydın, münevver insan yetiştirmeye adamış bir eğitim kahramanıydı. Ben onun oğlu olmak, evladı olmakla hep iftihar ettim, gurur duydum. O da iftihar edilecek gurur duyulacak tertemiz bir hayat yaşadı. Dün Hakka yürüdü, sözün bittiği yer. Ben bu vesileyle yetiştirdiği tüm öğrencilerine, tüm meslektaşlarına, öğretmen dostlarına ona hakkını helal etmelerini diliyorum. Onun evladı olmak hayatımın en büyük ödülü olmuştur. Umarım bir gün bir yerde tekrar buluşuruz" dedi.

Yıldız Güngör Kısaparmak, ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Başak Dalveren'den Sürpriz Düet!
  cover
  Deliler Filmi 23 Kasım'da Vizyon'da!
  cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!
  cover
  Gökhan Kırdar'dan Albüm Müjdesi!