HABERLER

Whitefest Murat Dalkılıç Konseri İle Başladı!

Güncelleme: 19.01.2015 11:58

cover

Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali Whitefest; açılışını Kralpop Radyo medya sponsorluğunda Murat Dalkılıç konseriyle yaptı. Yakışıklı şarkıcıyı dinlemeye gelen binlerce genç Uludağ’ı renklendirdi.

Müzik, eğlence ve kar tutkunu binlerce genci Kralpop Radyo medya sponsorluğunda Uludağ’da biraraya getiren Whitefest, açılışını Murat Dalkılıç konseriyle gerçekleştirdi. Dalkılıç ilk gecesinde sahnede muhteşem bir konsere imza attı.

Merve Boluğur ile yaşadığı ayrılık sonrası ilk defa “Whitefest 2015” açılış konserinde sahne alan ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Uludağ’ın büyüleyici atmosferinde gerçekleşen konserinde seslendirdiği şarkılarla kalabalığı coşturan Dalkılıç, sahnede yaptığı dans şovlar ve performansıyla da göz doldurdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Murat Dalkılıç slov şarkılarla hayranlarını hüzünlendirirken hareketli şarkılarla da sevenlerini coşturdu.

Kralpop Radyo medya sponsorluğunda 18-22 ve 25-29 Ocak ile 8-12 Şubat tarihlerinde Uludağ’da binlerce genci ağırlayacak “Whitefest 2015”’te Hadise, Demet Akalın, Berkay, Fatih Ürek, Ayşe Hatun Önal gibi sanatçılar da sahne alacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!