HABERLER

Van Damme, Saldırdığı Türk Gazetecilerden Özür Diledi!

Güncelleme: 25.10.2014 13:52

cover

Dünyaca ünlü oyuncu Jean Claude Van Damme, geçtiğimiz perşembe günü İstanbul'da kendisini görüntüleyen muhabirlere saldırdığı için Günaydın'ın 'Van Damme'ın aksiyon gecesi' başlığıyla manşetine taşıdığı olayla ilgili özür diledi.

Usta oyuncu ıslak imzasıyla gönderdiği yazısında duygularını şöyle ifade etti: "Bugünkü gazetenizin ekinde hakkımda çıkan yazı için çok üzüldüğümü bilmenizi isterim. Ülkenizi her ziyaret ettiğimde çeşitli sebeplerle bir araya geldiğim Türk basın mensubu emekçileri ile her zaman karşılıklı iyi ilişkiler içinde olduğumuzu bilmenizi isterim.

HİSLERİMİ TÜRKÇE YAZDIRDIM

Salı gecesi bulunduğum bir mekandan ayrılırken tarafıma üzücü ifadelerde bulunan bir kişi nedeniyle sinirli olduğum bir anda bir fotoğrafçı arkadaş ile istemeyerek ve yanlışlıkla karşı karşıya kaldım. O sinirli anım sırasında olmaması gereken bu tatsız olayı yaşamış olmaktan dolayı üzgünüm. Kaldı ki arabama bindikten sonra şoför vasıtasıyla o basın görevlisine özrümün iletilmesini istedim. Tasvip edilmeyen o tatsızlıkların tekrarlanmaması dileğiyle... Yanlış ifade ve tercüme yorumlarına sebep vermemek için samimi hislerimi size Türkçe yazdırmaktayım."

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!