HABERLER

Uyuşturucuyla Yakalanan Barbaros Şansal Hakkında Karar Çıktı

Güncelleme: 14.05.2015 11:00

cover

Üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalanan Barbaros Şansal, Lefkoşa'da ikinci kez çıkarıldığı mahkemede suçunu kabul etti ve 40 bin lira kefaletle serbest bırakıldı.

KKTC'de üzerinde 6 gram hintkeneviriyle yakalanan ünlü modacı Barbaros Şansal, Lefkoşa'da ikinci kez çıkarıldığı mahkemede suçunu kabul etti ve 40 bin lira kefaletle serbest bırakıldı.

40 BİN LİRA VERECEK

Savcılığın kefaletle serbest bırakılma talebi üzerine mahkeme, sanatçının seyahat belgelerine el koyulmasına karar verdi ve dava sonuçlanıncaya kadar yurtdışına seyahat yasağı koydu. Hâkim ayrıca, Şansal'ın haftada bir gün polise imza vermesine ve 40 bin lira nakit teminat yatırmasına hükmetti.


ERCAN HAVAALANI'NDA YAKALANDI

Şansal, önceki gün İstanbul'dan Lefkoşa'ya giderken, Ercan Havaalanı'nda üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalanmıştı. Narkotik köpeği Cindy, ünlü modacı pasaport kuyruğunda beklerken, uyuşturucu kokusu almış ve polisin sorgusu üzerine Şansal, cebinden uyuşturucuyu çıkarmıştı.

"ÖĞRENCİMİN ÜZERİNDE BULDUM"

Şansal ilk ifadesinde, "Ben bunu bir öğrencimin üzerinde bulmuştum. Elinden aldım, cebime koydum, unutmuşum" demişti. Dün mahkemeye çıkarılan ve hakkında bir gün tutukluluk kararı verilen Şansal, bugün ikinci kez hâkim karşısına çıktı. KKTC'de üzerinde uyuşturucuyla yakalananlara genellikle 6 aydan başlayan hapis cezaları veriliyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!