HABERLER

Ünlülerin Güzellik Kusurları Sizi Şaşırtacak

Güncelleme: 18.04.2015 16:02

cover

Atalarımız boşuna dememiş 'Her güzelin bir kusuru var' diye... Ne kadar güzel olursa olsun ne kadar kusursuz görünürse görünsün herkesin bir kusuru var.

BEREN SAAT

Beren Saat, minyon fiziğiyle aslında son derece güzel bir genç kadın. Ama sanmayın ki güzelliği göz kamaştıran Beren Saat'in hiçbir kusuru yok. Onun kusuru gerçekten 'bu kadarı kadı kızında bile olur' denilen türden. Genç oyuncunun ön dişleri hafifçe ayrık.

 

EBRU AKEL
Gösteri dünyasının en güzel kadınlarından biri olan Akel'in kusuru genellikle fazla dikkat çekmiyor. Çünkü Akel, sağ elinin üzerindeki lekeyi genellikle makyajla kapatıyor.

 

SİNEM KOBAL
Sinem Kobal sanat dünyasının en güzel genç kızları arasında gösteriliyor. Her ne kadar makyaj yaparak kapatmaya çalışsa da göz altlarındaki torbalar güzel oyurncunun tek kusuru...

 

EDA TAŞPINAR
Düzgün fiziği, güzelliği ve sıradışı tarzı ile moda ikonları arasında gösterilen Eda Taşpınar'ın da "kusuru var mı" diye sormayın. Evet, Taşpınar'ın bir kusuru var. O da göğüslerinin vücuduna oranla küçük olması.

 

EMİNA TÜRKCAN
Mustafa Sandal ile evli olan Emina Türkcan da aslında tescilli bir güzel. Onun minik kusuru ise göz kapaklarının düşük olması.

 

DENİZ BERDAN
Sosyetinin bir diğer ikoncanı olan Berdan da düzgün fiziği ve güzelliği ile tanınır. Ama onun da kadı kızında bulunacak kadar bir kusuru var. Maalesef dizleri çok deforme olmuş.

 

ŞEBNEM ÇAPA
İstanbul gece hayatının duayen işletmecilerinden Celal Çapa'nın eşi Şebnem Çapa cemiyet hayatının en güzel kadınlarındandır. Şebnem Hanım'ın tek kusuru yüzündeki çilleri.

 

NESLİŞAH ALKOÇLAR
Neslişah Alkoçlar sempatikliği ve güzelliğiyle dikkat çekiyor. Ne yazık ki her güzelin bir kusuru olurmuş. Onunki de biraz ayrık ön dişleri.

 

HAZAL KAYA
Hazal Kaya, duru güzelliğiyle herkesi büyüledi. Oyunculuğu da geniş kitleler tarafından beğenilen Kaya'nın tek kusuru boyunun kısalığı.

 

FAHRİYE EVCEN
Genç oyuncu, Monica Bellucci'ye benzerliğiyle de dikkat çekiyor. Onun kusuru ise burnunun hafif kemerli oluşu.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!