HABERLER

Ünlüler Hain Saldırıdan Sonra Neler Dedi?

Güncelleme: 15.03.2016 11:08

cover

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Aysegul Aldinc; Canım Ankaram Allah Rızası İçin Bu Sefer Kaybımız Olmasın Temennisinde Bulunmuştum. Ama Ne Yazık Ki 34 Can Kaybı Ve 19 U Ağır 125 Yaralı Son Açıklama .. "Şimdilik" Kelimesi İse Korkunç.. Bu Melânetin Sıradanlaşması Duygusu Çok Üzücü Ve Kahredici. Alışmamalıyız...

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. İzzet Yıldızhan;Yazacak Hiçbir Şey Bulamıyorum

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Gülben Ergen;Memleket,Patlamaktan,Kanamaktan,Çığlıktan Yoruldu.Rahmet,Sabır,İyi Niyet Herşey Öfkeye,Şiddete Dönüştü.Lanet Olsyn Teröre

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Ferhat Göçer ; Bu Nasıl Canilik Bu Nasıl Vahşet. Yine Acı, Yine Kan, Yine Gözyaşı. Yeter Artık Allah'ım Bitsin Bu Kabus.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Alişan ;Söylenecek Söz Yok Artık.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Bahadır Tatlıöz; Terörü Lanetliyoruz. Milletimizin Başı Sağolsun

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Sibel Can; Terörü Lanetliyoruz. Milletimizin Başı Sağolsun

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Zerrin Özer: Teröre, Teröriste, Kan Dökene, Destekleyene, Kışkırtana, Besleyene, Beslenene, Teşvik Edene, Medet Umana, Netice Bekleyene Lanet Olsun.!!

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Yaşar İpek: Her Türlü Teröre Lanet Olsun

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Gülben Ergen;Memleket, Patlamaktan,Kanamaktan,Çığlıktan Yoruldu.Rahmet,Sabır, İyi Niyet Herşey Öfkeye,Şiddete Dönüştü.Lanet Olsyn Teröre

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Ferhat Göçer ; Bu Nasıl Canilik Bu Nasıl Vahşet. Yine Acı, Yine Kan, Yine Gözyaşı. Yeter Artık Allah'ım Bitsin Bu Kabus

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Aysegul Aldinc; Canım Ankaram Allah Rızası İçin Bu Sefer Kaybımız Olmasın Temennisinde Bulunmuştum Ama Ne Yazık Ki 34 Can Kaybı Ve 19 U Ağır 125 Yaralı Son Açıklama .. "Şimdilik" Kelimesi İse Korkunç.. Bu Melânetin Sıradanlaşması Duygusu Çok Üzücü Ve Kahredici. Alışmamalıyız...

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Yusuf Güney; Terörü Lanetliyoruz.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Kemal Başbuğ ;Başımız Sağ Olsun.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Elif Kaya ; Kalbimiz Kapkara Ankara.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Seda Sayan; Ankara’da Yaşanan Terör Olayında Hayatını Kaybedenlere Allah’tan Rahmet, Yaralılara Acil Şifa Ve Yakınlarına Sabır Dilerim.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Serkan Çağrı ; Allahım Sen Bize Dayanma Gücü Ver.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Mehmet Erdem ; Kara Ekran Koyamayacağım; Çünkü Telefona Elim Gidemeyecek Kadar Üzgünüm. İnsan Ölümünün Televizyon Karşısında Çay İçilerek Beş Dakikada Unutularak İzlendiğini Görüyorum. Ben Böyle Bir Ülkede Doğmadım, Böyle Bir Ülkede Ölmeyeceğim. Elimden Ne Gelirse Yapacağım, Herkes De Yapsın Artık. Hakikaten Yeter Artık, Utanalım Hepimiz, Bir Şey Yapalım!

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Hadise: Ah Be Güzel Ülkem Yine Kana Buladılar Seni...

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. İrfan Özata: Yeter Artık Yeter.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. İpek Açar ;Gene Yüreğimiz Yandı...İnanın Buraya Yazmaya Elim Gitmedi Dünden Beri, Seyrettik, Dinledik. Acısını Kalbimizde Hissettiğimiz Onlarca Can Ve Yakınları.... Ölenlere Allah'tan Rahmet Yakınlarına İse Sabır Ve Dayanma Gücü Diliyor, Terörü Lanetliyoruz.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Hüseyin Karadayı; Terörü Lanetliyoruz.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Berkay; Güzel Ülkem Ne Hallerde... Allah Yardımcımız Olsun Cümlemizin.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Aylin Coşkun; Haber İzlediğime Pişman Oluyorum İçim Sızlıyor Ambulans Sesleriyle.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Polat Yağcı; Yazacak Söz Yok.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Emre Aydın: Bıktık Sabrımız Kalmadı. Ne Yazılsa Ne Söylense Boş !

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Funda Arar: Çocukluğumun Geçtiği Ankara.Sevdiğim, Sevdiklerimin Olduğu Şehir. Neler Oluyor Sana. Artık Kelimeler De Kifayetsiz. Ah Benim Güzel Ülkem.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Kutsi; Allah Yardımcımız Olsun...Başımız Sağolsun...

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Zara; Tadsız, Tuzsuz Yine Yürekler, Dilimizde Dualar. Giden Masum Canlarımıza Alah Rahmet Eylesin. Yaralarımız Çabucak İyileşsin İnşaallah.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Muazzez Ersoy; Tarifi Zor Bir Acı.Masum İnsanlarevlerine Giderken Ölüyor.Ankara İçin Ülkem, İçin Çok Üzülüyorum.Lanet Olsun Demek Yetmiyor Artık.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Orhan Gencebay;Terörün  Her Türlüsünü Lanetliyorum.Binlerce Yıldan Beri Hep Beraber Yaşadığımız Bu Vatanımızın Topraklarında;Hepimizin Sağduyusu,Devletimizin Her Türlü İmkanıyla Terörün Yenileceğine İnanıyorum

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Erol Evgin;Masum İnsanları Hedef Alan Bu Hain Pusuya ,Alçak Saldırıya,Kalleş Teröre Bin Kez Lanet Olsun.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Hande Yener;Üzüntüm Çok Derin.Duyguları Kelimelerle İfade Etmek Kolay Değil.Ancak Bu Hain Saldırının Ardından Birlik Olmalı Ve Sağduyulu Hareket Etmeliyiz.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Erhan Güleryüz;Biz Güçlü Bir Devletiz.Böyle Zamanlar,Türkiye’nin Bir Olma Günüdür.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Murat Boz;Dua Edelim.Ankara İçin.Yaralılara Acil Şifalar Diliyorum.Yandı Canımız.Yetti Artık.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Mustafa Sandal;Ankara Ağlıyor,Türkiye Ağlıyor!Ölenlere Allah’tan Rahmet ,Yaralılara Acil Şifalar Dilerim,Milletimizin Başı Sağolsun.

Sanat Dünyası Terörü Lanetliyor. Teoman;Hiç Umudum Yok.Ülkemdeki İnsanların Birbirini Seveceğinin Hayalini Kurmuştum.Artık İmkansız.Yorgunum Türkiye’den.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!